۲۵ آبان ۱۴۰۲، ۱۷:۱۸
کد خبر: 85293408
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

کارخانه آسفالت ۱۲۰ تنی زرند افتتاح شد

۲۵ آبان ۱۴۰۲، ۱۷:۱۸
کد خبر: 85293408
کارخانه آسفالت ۱۲۰ تنی زرند افتتاح شد

کرمان-ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان از افتتاح و بهره برداری کارخانه ۱۲۰ تُنی آسفالت شهرداری زرند خبر داد و افزود: شهر زرند به دلیل همدلی و وحدت شورای شهر و شهرداری و همچنین اهتمام دستگاه‌های اجرایی رتبه اول را دارد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا و به نقل از روابط‌عمومی استانداری کرمان، سید مصطفی آیت‌اللهی موسوی در آیین افتتاح و بهره‌برداری از کارخانه آسفالت زرند با اشاره به زمینه‌های درآمدزایی شهرداری در حوزه‌های معادن و گردشگری بیان کرد: در کنار تأسیسات پایدار، ایجاد کارخانه آسفالت با سیستم‌های نوین و فرایند جدید فاقد آلایندگی حتماً برای مجموعه شهرداری درآمدزایی دارد.
وی با اشاره به اهمیت درآمدزایی برای شهرداری به منظور تأمین بودجه، افزود: یکی از برنامه‌های اصلی دولت اجرای طرح نهضت ملی مسکن است که در استان کرمان با الحاق اراضی مورد نیاز به میزان حدود سه هزار و ۵۰۰ هکتار مشکلی در کمبود زمین نیست.
به گفته وی در همین راستا طبق قانون، شهرداری ضمن همکاری در تسطیح و آماده‌سازی اراضی می‌تواند از این طریق درآمدزایی نیز داشته باشد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با ابراز خرسندی از این اتفاق در شهر زرند به وجود همدلی و وحدت شورای شهر و شهرداری زرند اشاره کرد و اظهار داشت: شهر زرند در زمینه‌های متفاوت از جمله کاشت یک میلیارد درخت، مولدسازی، نهضت ملی مسکن استان با اهتمام دستگاه‌های اجرایی رتبه اول را داراست.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha