فرماندار صحنه: همه تلاش دهیاران معطوف به افزایش مشارکت در انتخابات باشد

کرمانشاه - ایرنا - فرماندار صحنه در شرق استان کرمانشاه به دهیاران این شهرستان توصیه کرد که تمام تلاش‌شان را معطوف به افزایش مشارکت مردم در انتخابات کنند.

به گزارش ایرنا، «غلامرضا شهبازی» عصر پنجشنبه در نشست مشورتی دهیاران بخش دینور که با حضور جمعی از اعضای شورای اداری و دهیاران روستاهای بخش دینور در مسجد امام خمینی (ره) این بخش برگزار شد، با یادآوری انتخابات مجلس در اسفندماه سال جاری، افزود: دهیاران زمینه برگزاری انتخاباتی سالم در روستاها را فراهم نمایند و این جز با خدمت صادقانه به مردم و افزایش سرمایه اجتماعی میسر نمی شود.

وی خاطرنشان کرد: البته مردم شهرستان صحنه و بخش دینور در تمامی صحنه های انقلاب حضوری موثر و پررنگ دارند.

فرماندار صحنه: همه تلاش دهیاران معطوف به افزایش مشارکت در انتخابات باشد

دهیاران از تمامی ظرفیت‌ها برای خدمت به مردم و توسعه روستاها استفاده کنند

فرماندار صحنه در ادامه تاکید کرد که دهیاران به عنوان نماینده فرماندار در روستاها و بازوان دستگاه های اجرایی باید برای عمران و آبادانی در روستاها تلاش مضاعفی داشته باشند.

شهبازی با بیان اینکه دهیاران با نیازسنجی زمینه لازم را برای رفع مشکلات و تنگناهای فراروی روستاییان فراهم کنند،افزود: عمران و آبادانی روستاها جزو اولویت های کاری دولت سیزدهم است که باید برای تحقق این مهم دهیاران اهتمام جدی داشته باشند.

وی همچنین توجه به امور عمرانی و زیرساختی روستاها را از اولویت های دولت سیزدهم معرفی کرد و یادآور شد: با توجه به شعار محوری دولت مردمی، عدالت خواهی و توسعه متوازن منطقه ای با ارائه خدمات زیرساختی در حوزه های برق رسانی، آب رسانی، گازرسانی و توسعه مراکز آموزشی، درمانی، مخابراتی و راههای مواصلاتی تداوم می یابد.

فرماندار صحنه به پیگیری توسعه همه جانبه شهرستان در بررسی مشکلات روستاها اشاره کرده و افزود: در سفر به بخش ها و روستاها، ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های هر منطقه شناسایی شده و مقدمات توسعه منطقه با حضور میدانی مدیران فراهم می شود.

این جلسه به منظور بررسی مسائل و مشکلات مردم روستاها و تبادل نظر و ارائه راهکار در راستای رفع مشکلات برگزار شد.

فرماندار صحنه: همه تلاش دهیاران معطوف به افزایش مشارکت در انتخابات باشد

دیدار و سرکشی از خانواده شهدا

فرماندار شهرستان صحنه همچنین با خانواده شهید "بیژن فخری" در روستای علی آباد دینور دیدار کرد.

شهبازی در این دیدار ضمن یاد و خاطره شهدای معظم انقلاب، بر جایگاه و منزلت والای خانواده شهدا و ضرورت تکریم هرچه بیشتر آنان تأکید کرد.

وی گفت: امروز به برکت خون شهدا و ایثار و از خودگذشتگی خانواده معظم آنان، ایران اسلامی از عزت و اقتداری بی بدیل برخوردار است بنابراین تمامی مردم و مسوولان موظفند که قدردان خون پاک شهدا باشند، از این لحاظ بر همه ما بویژه مسوولان واجب است رفع مشکلات و دغدغه خانواده شهیدان را در اولویت کاری خود قرار داده و در حد توان رضایت آنان را جلب کنیم.

فرماندار صحنه: همه تلاش دهیاران معطوف به افزایش مشارکت در انتخابات باشد

بررسی مشکلات شهر دینور

در ادامه جلسه رسیدگی به مسائل و مشکلات شهر دینور با حضور فرماندار شهرستان صحنه، رفیعی معاون عمرانی فرمانداری، هاشمیان بخشدار دینور، رایان فر شهردار و اعضاء شورای شهر در محل شهرداری برگزار شد.

فرماندار صحنه: همه تلاش دهیاران معطوف به افزایش مشارکت در انتخابات باشد

شهرستان صحنه در ۵۵ کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha