۱۳ آبان ۱۴۰۲، ۱۶:۰۱
کد خبرنگار: 2668
کد خبر: 85280620
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

معاون استاندار ایلام: فلسفه انقلاب اسلامی مبارزه با استکبار جهانی است

ایلام - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام گفت: فلسفه انقلاب اسلامی ایران، مبارزه با استکبار جهانی و حمایت از مظلومان دنیا است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، «محمد سبحان حسنی» روز شنبه در نشست با هیئت اجرایی انتخابات شهرستان ایوان، اظهار کرد: امروز به عنوان یکی از روزهای مهم تاریخ انقلاب اسلامی، به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده، چرا که فلسفه انقلاب اسلامی تقابل و مبارزه با استکبار است.

وی افزود: آنچه که در گفتمان حضرت امام(ره) بود در واقع آغاز راهبرد و گفتمان مبارزه با استکبار و در رأس آن شیطان بزرگ آمریکا و دفاع از آرمان مستضعفان در اقصی نقاط عالم است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام تصریح کرد: خدا را شاکر هستیم امروز هدفی که امام راحل دنبال می‌کردند در بسیاری از نقاط جهان محقق شده و ملت های جهان بیدار شده اند که امروز علائم و نشانه‌های آن را هم در حال مشاهده هستیم.

حسنی با قدردانی از فرماندار و از عوامل برگزاری انتخابات این شهرستان، افزود: تا کنون همه فرآیندهایی که تا امروز می‌بایست در موعد مقرر انجام می‌شد در سطح استان انجام شده است و در سطح شهرستان ایوان هم به همین منوال بوده است.

وی بیان کرد: از امروز فرایند بررسی صلاحیت داوطلبان دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آغاز خواهد شد و در چارچوب قانون و تعاملی که بین هیئت اجرایی و نظارت وجود دارد و بر اساس مستندات این فرآیند را طی خواهیم کرد و در مراحل بعد هم به موقع فرآیندهای دیگر را دنبال می‌شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام گفت: مردم از ما انتظار دارند که امین رأی آنان باشیم و با توجه به شایستگی اعضای هیئت های اجرایی، مردم با اطمینان کامل در انتخابات با مشارکت حداکثری شرکت می کنند.

وی یادآور شد: در حوزه زیرساختی و فنی مشکل خاصی نداریم ولی برای اطمینان کارشناسان حوزه فناوری با بررسی مسائل زیرساختی، تمام تمهیدات لازم را انجام خواهند داد که در روز انتخابات مشکل و یا وقفه‌ای نداشته باشیم.

حسنی تاکید کرد: در بحث امنیت شعب هم تمهیدات لازم اندیشه خواهد شد، البته مشکلی در بحث امنیت نخواهیم داشت و فرماندار به عنوان رئیس هیئت اجرایی شهرستان و نماینده عالی دولت در اجرا اقدامات لازم را صورت خواهند داد.

معاون استاندار ایلام با تاکید بر اینکه باید اقدامات و فعالیت به موقع و دقیق باشد، بیان کرد: ممکن است به خاطر یک شایعه که حتی اساسی هم نداشته باشد، مسئله‌ای برای ما به وجود آید، لذا فرماندار به موقع پاسخگوی شبهات باشد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام گفت: در عصری که سرعت انتقال اطلاعات و سرعت تولید شایعه مسئله ساز خواهد شد لذا اشراف ما و به موقع پاسخ دادن بسیار مهم است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha