رییس بسیج: شهید عجمیان در پاسداری از تحول بزرگ تاریخ بشری به شهادت رسید

کرج – ایرنا – رییس سازمان بسیج مستضعفان گفت: شهید عجمیان و دیگر شهدای بزرگ ملت ایران در پاسداری از انقلابی به شهادت رسیدند که سرآغاز یک تحول بزرگ در تاریخ بشری و ورود به یک عصر جدید بود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار سرتیپ «غلامرضا سلیمانی» روز پنجشنبه در مراسم نخستین سالگرد شهادت بسیجی مدافع امنیت «سید روح الله عجمیان» که در آستان مقدس امامزاده محمد (ع) حصارک کرج و زیر باران برگزار شد، افزود: این روزها ملت مظلوم فلسطین در دفاع از حقوق خود در مقابل کفر جهانی و صهیونیسم بین الملل با دستان خالی در مقابل بی رحم‌ترین و سفاک‌ترین حکومت های دنیا که آمریکای جنایتکار و انگلیس مکار و رژیم کودکش صهیونسیتی هستند، ایستاده اند.

وی اظهار کرد: الگوگیری از انقلاب اسلامی و مقاومت مردم ایران جبهه ای را در جهان اسلام گشوده که به فرموده مقام معظم رهبری این جبهه، جبهه حق و باطل است که جهانیان می بینند ملت های آزاده دنیا و وجدان های بیدار همه در دفاع از مردم مظلوم فلسطین صف آرایی کرده اند.

رییس سازمان بسیج مستضعفان گفت: امروز شاهد هستیم جبهه های استکبار جهانی و سنگرهای نظام سلطه یکی پس از دیگری در حال فروپاشی و شروع آن از انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران است.

سردار سلیمانی افزود: تحولی که با پیروزی انقلاب اسلامی و در ادامه آن طی بیش از چهل سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد بودیم سه ساحت دارد که یک ساحت در درون کشور بود، رژیم ۲ هزار و ۵۰۰ ساله شاهنشاهی و منحط پهلوی را سرنگون کرد که آخرین سلسله پادشاهی در ایران، توسط انگلیس تاسیس و توسط آمریکایی ها تقویت شده بود.

وی تصریح کرد: این رژیم شاهنشاهی پهلوی به عنوان سنگربان و حافظ منافع راهبردی آمریکا در جهان اسلام و در منطقه غرب آسیا عمل می کرد که اولین ساحت انقلاب ملت بزرگ ایران آن را متحول، آن رژیم وابسته را سرنگون کرد و نظام جمهوری اسلامی در این سرزمین راهبردی مستقر شد.

سردار سلیمانی ادامه داد: دومین تحول در جهان اسلام آغاز شد و همانطور که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی فرمود، «مساله اصلی جهان اسلام فلسطین است و رژیم صهیونستی باید از صفحه روزگار حذف شود و تا زمانی که این رژیم جعلی و کودک کش بر روی کره زمین است مسلمانان آرام نخواهند نشست».

ملت مظلوم فلسطین زیر چتر گفتمان انقلاب اسلامی به میدان آمد

رییس سازمان بسیج مستضعفان اضافه کرد: رژیم صهیونیستی هر روز به عنوان عامل و سرسپرده نظام سلطه توطئه ای برنامه ریزی می کند و درمورد مسلمانان و کشورهای مسلمان و به ویژه ملت فلسطین به اجرا می گذارد که این تحول با پیروزی انقلاب اسلامی رقم خورد و انتفاضه انقلاب سنگ آغاز شد.

وی گفت: در حالی که بعضی از کشورهای عربی با ریاست افرادی مثل انورسادات و بعضی از کسانی که از او تبعیت کردند در کمپ دیوید نشستند و با این رژیم صهیونیستی سازش کردند ولی ملت مظلوم فلسطین زیر چتر گفتمان انقلاب اسلامی به میدان آمد و این رژیم کودک کش را با دستان خالی به نبرد فراخواند؛ میدان نبرد در سرزمین های اشغالی جوانه زد، مبارزه شکل گرفت و آرام آرام جبهه فلسطین تقویت شد.

سردار سلیمانی افزود: امروز دیده می شود که این رژیمی که ادعا می کرد دارای چهارمین ارتش مقتدر دنیاست در مقابل عده ای از جوانان فلسطینی و مردم مظلوم غزه در عملیات طوفان الاقصی فروریخت و فرمانده لشکری که در مقابل مردم غزه صف آرایی کرده بود را از درون رختخواب بیرون کشیدند و به اسارت درآوردند.

وی تصریح کرد: این رزمندگان در اعماق سرزمین های اشغالی نفوذ کردند و پایتخت توطئه رژیم صهیونیستی را با موشک های خود مورد اصابت قرار دادند؛ دستگاه اطلاعاتی موساد را دچار چالش می کنند تا جایی که سران پلید و خونخوار این رژیم کودک کش اذعان کردند در غافلگیریِ تمام، شاهد این عملیات از سوی رزمندگان فلسطینی بودند.

وجدان بشری با این تحول بزرگ بیدار شده است

سردار سلیمانی با بیان اینکه با این تحول بزرگ وجدان بشری در سراسر دنیا بیدار شده است، افزود: تمدن غرب از روزی که در رنسانس جوانه زد و با توطئه های صهیونیست و مراکز تحقیقاتی و راهبردی صهیونیستی مکاتب جعلی را در دنیا تبلیغ کرد، جنگ های بزرگی را همچون جنگ های جهانی اول و دوم بر بشریت تحمیل ساخت؛ جنگ هایی که در منطقه غرب آسیا آمریکا و انگلیس باعث و بانی آن بودند، میلیون ها نفر را از ملت های مختلف از زندگی و حیات ساقط کردند.

وی تصریح کرد: این صهیونیست ها بودند که این مکاتب را از درون تمدن مادی غرب بیرون کشیدند و باعث گمراهی جوانانی از ملت های مختلف شدند.

سردار سلیمانی گفت: امروز وجدان بشریت بیدار شده و به پوچ بودن این مکاتب پی برده، آنجا که رهبر معظم انقلاب سال گذشته در همین ایام فرمودند که «قدرت از غرب عالم در حال انتقال به شرق عالم با محوریت آسیا است»، این محوریت با مرکزیت انقلاب اسلامی است و آنجا که گفتمان انقلاب اسلامی در سطح جهان و به خصوص در اروپا و آمریکا در حال انتشار است، این گفتمانی که ملت های آزاده جهان در پشتیبانی از مردم مظلوم فلسطین در مقابل سران نظام سلطه و حکومت های سلطه گر صف آرایی می کنند، درسی است که ملت های آزاده دنیا از انقلاب اسلامی و ملت های مسلمان فرا گرفتند.

وی در ادامه به انتشار گفتمان انقلاب اسلامی در سطح جهان اشاره کرد و گفت: شهیدان سید روح الله عجمیان و آرمان علی وردی عزیز جان گرانقدر خود را برای پایداری و تداوم گفتمان انقلاب اسلامی تقدیم کردند و این همان راهی است که بشریت گرفتار شده در بحران تمدن غرب و انسان های گرفتار شده در بحران های تمدن مادی غرب امروز منتظر هستند که این گفتمان نجات بخش آنان باشد.

ملت ایران آغازگر تحولی بزرگ در دنیا است

سردار سلیمانی افزود: این گفتمان، صلح و آزادی را برای بشریت به ارمغان می آورد و ملت ایران و انقلاب اسلامی آغازگر چنین تحولاتی بودند؛ ملت بزرگ ایران آغازگر انقلابی بود که بزرگترین انقلاب تاریخ معاصر بشری است و شهدای عزیز ما جان ارزشمند خود را تقدیم کردند و ما باید آگاه باشیم که در چه راهی قدم برمی داریم و متزلزل نشویم.

وی تصریح کرد: امام راحل ما را به این راه هدایت کردند و رهبر معظم انقلاب اسلامی ما را در این مسیر ثابت قدم گردانیدند، راهبرد مقاومت فعال را به ما یاد دادند تا ایستادگی و از آرمان، شرف و آزادگی خود در مقابل نظام سلطه و کفر جهانی دفاع کنیم.

ملت ایران از سوی آزادگان سراسر دنیا تحسین می شود

سردار سلیمانی گفت: امروز ملت ایران از سوی ملت های آزاده دنیا تحسین می شود زیرا تنها ملتی است که توانسته یک نظام سیاسی مترقی را برای خود مستقر کند و در سایه سار جمهوری اسلامی ایران زندگی با عظمت، شرافت و با عزت را داشته باشد.

وی اظهار کرد: امروز دیده می شود که در دنیا ظالمان چه بلاهایی بر سر ملت مظلوم می آوردند و رهبر معظم انقلاب چشم انداز ایران را «ایران قوی» قرار دادند تا ملت ایران در امنیت کامل باشد، آرمان های خود را محقق کند و عظمت را برای ملت ایران و کشور محقق کند،و الگویی برای ملت های مسلمان و ملت های دنیا باشد.

رییس سازمان بسیج مستضعفان ادامه داد: ملت فلسطین به دنبال آزادی است و به زودی با محو شدن این رژیم کودک کش صهیونیستی بزرگترین پیروزی جهان اسلام در گام دوم رقم خواهد خورد.

وی اضافه کرد: همانطور که در طول بیش از ۴۰ سال گذشته پیروزی های بزرگی نصیب جهان اسلام و ملت ایران شد و امام فرمودند قرن آینده از آن اسلام است و اسلام سنگرهای کلیدی جهان را یکی پس از دیگری فتح خواهد کرد، اسلام به زودی سنگر کلیدی فلسطین را آزاد خواهد کرد، فتح و ظفر نهایی به واسطه خون این کودکان مظلومی است که در غزه به شهادت رسیدند.

شهید سید روح الله عجمیان از بسیجیان کمالشهر کرج روز پنجشنبه ۱۲ آبان ماه در جریان اغتشاشات و ناامنی‌های آزاد راه کرج – قزوین در محدوده بهشت سکینه (س) کرج با ضربات مختلف و چاقوی اغتشاشگران به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha