استقبال مسافران از پروازهای فرودگاه خرم آباد ۲۶ درصد افزایش یافت

خرم آباد - ایرنا - مدیر فرودگاه شهدای خرم آباد گفت: استقبال مسافران از پروازهای این فرودگاه طی هفت ماهه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۲۶ درصد افزایش یافته است و به بیش از ۳۱ هزار نفر رسید.

علی کاملی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: این مدت تعداد ۳۱ هزار و ۹۷۹ نفر از طریق پروازهای داخلی و ۱۹۸ نفر نیز به مقصد نجف جابجا شده اند که در مجموع افزایش ۲۶ درصدی داشته است.

وی افزود: ۴۰۰ سورتی پرواز مسافری در مسیر تهران - خرم آباد – تهران ، پروازهای چارتری در مسیر کرمان و شیراز و ۲ سورتی پرواز در مسیر خرم‌آباد به نجف و بالعکس طی مدت یاد شده توسط شرکت‌های ایران ایر، ماهان،‌ پویا و پارس ایر انجام شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۵ درصد افزایش نشان می دهد.

مدیر فرودگاه شهدای خرم آباد همچنین با اشاره به جابجایی ۲۰۱ تن بار از طریق پروازهای فرودگاه خرم آباد طی هفت ماهه امسال تاکید کرد: این رقم نیز نسبت به مدت مشابه پارسال ۲۹ درصد بیشتر شده است.

کاملی اضافه کرد: فرودگاه خرم آباد آمادگی لازم برای برقراری پروازهای سیاحتی و زیارتی به شهرهای مختلف و اماکن مقدسه، داخلی و خارجی را داشته و با توجه به مرکزیت فرودگاه نسبت به استان های همجوار، در صورت تداوم پیگیری های مجموعه مدیریت ارشد استان و ورود بخش خصوصی، ظرفیت پذیرش تعداد بیشتری از پرواز به همه مقاصد داخل و خارج از کشور را در هر ساعت از شبانه روز دارد.

وی یادآور شد: هم اکنون فرودگاه شهدای خرم آباد از مجموع ۴۹ فرودگاه دارای پرواز و تحت مالکیت شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، از نظر عملکرد پروازی در رده ۲۲ قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha