رویداد مدرسه نوجهان در مدارس استان اردبیل برگزار می‌شود

اردبیل - ایرنا - مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان اردبیل از برگزاری رویداد مدرسه‌ای نوجهان در مدارس این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، امین صادقی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: برنامه نوجهان در ۴۰۰ مدرسه استان در آبان و آذرماه با حضور اساتید و کارشناسان این حوزه در مدارس برگزار می‌شود تا مفاهیم نظم جدید جهانی بهتر و بیشتر در بین جامعه تبیین شود.

وی افزود: رویداد مدرسه نوجهان در راستای ماموریت مقام معظم رهبری به دانش‌آموزان در دیدار آبان ماه سال گذشته پیرامون بررسی نقش جمهوری اسلامی ایران در نظم نوین جهانی نامگذاری شد که اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با برگزاری رویداد مدرسه‌ای نوجهان با شعار (جهانی نو در افق نوجوان) به دنبال تبیین این موضوع بوده است.

صادقی ادامه داد: این رویداد همزمان با سراسر کشور در مدارس منتخب استان اردبیل نیز برگزار شده و بسته‌های نمایشگاهی و لوازم مورد نیاز توسط اتحادیه تهیه و در اختیار مدارس قرار گرفته تا در بحث تولید محتوای مناسب و تاثیرگذار اقدام موثری صورت بگیرد.

وی با بیان اینکه رویداد مدرسه جهان نو سه ویژگی انزوای آمریکا، انتقال قدرت از غرب به غرب آسیا و توسعه منطق مقاومت را پی دارد، گفت: اتحادیه با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری اقدام به راه‌اندازی این رویداد مدرسه‌ای کرده است.

مهرماه امسال ۲۶۳ هزار دانش‌آموز و ۱۸ هزار و ۵۰۰ معلم در سه هزار و ۳۰۰ مدرسه و ۱۲ هزار کلاس درس استان اردبیل سال تحصیلی را آغاز کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha