۳ آبان ۱۴۰۲، ۱۵:۲۸
کد خبرنگار: 905
کد خبر: 85270666
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

‌خوزستان بارانی و مه آلود می‌شود

۳ آبان ۱۴۰۲، ۱۵:۲۸
کد خبر: 85270666
‌خوزستان بارانی و مه آلود می‌شود

اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: بارندگی، رعد و برق، وزش باد و مه تا اواخر هفته برای استان پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری بیان کرد: با تاثیر موج ناپایدار، ابرناکی، رگبار و رعد و برق در مناطق شمال شرق ، شرق و ارتفاعات استان و بارش پراکنده همراه با رعد و برق در دیگر مناطق استان تا اواسط روز پنجشنبه قابل انتظار است.

وی افزود: امروز چهارشنبه وزش باد متوسط تا شدید همراه با تندباد لحظه ای و برخاستن گرد و خاک‌های موقت و همرفتی در مناطق جنوبی، غربی و مرکزی خواهد بود.

سبزه زاری ادامه داد: طی روز پنجشنبه وقوع مه رقیق در برخی مناطق دور از انتظار نیست و شمال خلیج فارس در این مدت مواج و گاهی همراه با رگبار و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: در شبانه روز گذشته امیدیه با ۳۶ و ایذه با ۱۴.۳ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان و حداکثر دمای اهواز ۳۳.۶ و حداقل ۲۲.۱ درجه سانتیگراد گزارش شده است.

بر اساس این گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان در اطلاعیه‌ای نسبت به تقویت سامانه ناپایدار همراه با بارش باران، رگبار و رعد و برق از روز چهارشنبه تا پنجشنبه هفته جاری هشدار سطح نارنجی صادر کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha