تجمع بزرگ دانش آموزان تهرانی در حمایت از کودکان غزه و فلسطین

تهران - ایرنا - دانش آموزان مدارس شهر تهران با تجمع در میدان فلسطین ضمن حمایت از کودکان فلسطین، جنایات رژیم صهیونیستی در بمباران خانه ها و بیمارستان ها و هدف قرار دادن غیرنظامیان را محکوم کردند.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه ایرنا، تجمع دانش‌آموزان در حمایت از کودکان غزه و فلسطین با مشارکت ۲۰ هزار نفری دانش آموزان و با حضور مسئولین وزارت آموزش و پرورش و مقامات استان تهران برگزار شد.

دانش آموزان حاضر در این تجمع با سر دادن شعارهایی علیه رژیم غاصب اسرائیل، جنایات این رژیم را محکوم و حمایت از مردم مظلوم فلسطین را اعلام کردند.

شرکت کنندگان در این تجمع دانش آموزی پرچم های ایران و فلسطین و پلاکارد هایی با مضمون «مرگ بر اسرائیل» در دست داشتند.

کمک به مردم غزه بزرگترین آرزوی من است

مائده دانش آموز کلاس نهمی با در دست داشتن پرچم کشور فلسطین به خبرنگار ایرنا گفت: من برای حمایت از دانش آموزان مظلوم فلسطین اینجا هستم و می‌خواهم به آنها بگویم که کمک کردن به فلسطین و رفتن به غزه و شهادت بزرگترین آرزوی من است.

وی ادامه داد: ما دانش آموزان ایرانی همیشه برای کمک به دانش آموزان غزه آماده هستیم و از آنها حمایت می‌کنیم.

زهرا یکی دیگر از دانش آموزانی است که در این تجمع با در دست داشتن عکس کودکان شهید شده غزه حضور دارد، این دانش‌آموز به خبرنگار ایرنا گفت: مطمئن هستیم که اسرائیل به زودی نابود و مردم فلسطین آزاد می‌شوند.

معصومه دانش‌آموز کلاس دوازدهمی گفت: من در کنار همه کودکان مظلوم فلسطین هستم، امروز به اینجا آمدم تا به آنها بگویم تنها نیستند و ما با تمام توان از آنها حمایت می‌کنیم.


سپیده‌دم نزدیک است و به زودی از شر رژیم صهیونیستی اسرائیل خلاص می‌شویم

حسین دانش آموز کلاس یازدهم با گفتن حیدر حیدر در جمع تجمع‌کنندگان حضور داشت، این دانش آموز به خبرنگار ایرنا گفت: امروز برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین اینجا هستم می‌خواهم به آنها بگویم که سپیده‌دم نزدیک است و به زودی از شر رژیم صهیونیستی اسرائیل خلاص می‌شوند.

محی‌الدین دانش آموز کلاس هشتم با بستن یک سربند با عنوان《نسل سلیمانی هستم》نیز در این گفت وگو شرکت کرد و گفت: امروز برای حمایت و همدردی با مردم مظلوم فلسطین به اینجا آمده‌ام، این کار اسرائیل برخلاف قوانین انسان‌دوستانه است و ما برای این جنایات به پا می خیزیم.

محمد جواد دانش آموز کلاس هشتمی دیگر به ایرنا گفت: می‌خواهم به همسن‌های خودم در غزه بگویم که ما از آنها حمایت می‌کنیم و آنها تنها نیستند، امیدوارم اسرائیل به زودی نابود شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha