۱ آبان ۱۴۰۲، ۱۶:۴۳
کد خبرنگار: 1180
کد خبر: 85268145
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

ورود دادستانی به ماجرای فوت پسربچه گتوندی

۱ آبان ۱۴۰۲، ۱۶:۴۳
کد خبر: 85268145
ورود دادستانی به ماجرای فوت پسربچه گتوندی

اهواز- ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گتوند گفت: علت‌ فوت یک پسربچه ۹ ساله در بیمارستان کارون این شهرستان در دست پیگیری است.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی دادگستری خوزستان، کامران رومیانی روز دوشنبه در این خصوص بیان کرد: به‌ منظور رسیدگی به شکایت خانواده پسربچه‌ای که در بیمارستان شهرستان گتوند فوت شد با حضور در این مرکز درمانی و صحبت با خانواده متوفی، کادر درمان و پرستاران، پرونده پزشکی وی مورد بررسی قرار گرفت.
وی افزود: با حضور در این درمانگاه از بخش‌های مختلف بیمارستان و مرکز اورژانس نیز بازدید شد و کمبود پزشک، پرستار و منابع مالی از مهم‌ترین مشکلات این بیمارستان بود.

رومیانی با اشاره به نارضایتی مردم شهرستان از وضعیت خدمات‌رسانی این بیمارستان گفت: طبق گفته رییس بیمارستان تا آذرماه امسال این کمبودها برطرف خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گتوند اظهار کرد: در این بازدید همچنین مقرر شد شهردار و رئیس پلیس راهور شهرستان در مدت یک هفته اقدامات لازم برای تسریع در خدمات‌رسانی بخش اورژانس این بیمارستان را انجام دهند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان گتوند در خصوص جزییات فوت این پسربچه توضیح داد: این کودک با داشتن بیماری خود ایمنی و علائم آنفلوآنزا سه بار برای ویزیت به بیمارستان گتوند مراجعه کرد که دستور بستری کودک نیز صادر شد.

هومن کلانتری ادامه داد: در نهایت به علت تنگی نفس، عملیات اینتوبه و دیگر اقدامات لازم پزشکی انجام گرفت اما دچار ایست قلبی، تنفسی شد؛ علت فوت توسط پزشکی قانونی در دست پیگیری است.

اینتوبه کردن فرآیندی است که در آن یک لوله از طریق دهان یا بینی فرد وارد بدن می شود و سپس به داخل نای (راه هوایی / لوله هوا) می رود.

بر اساس این گزارش نهم مهرماه امسال نیز پرونده قضایی برای مرگ یک پسربچه در محوطه سازه‌های آبی شوشتر تشکیل شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha