۲۹ مهر ۱۴۰۲، ۱۵:۴۳
کد خبرنگار: 5368
کد خبر: 85265904
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

پرونده سازی نتانیاهو علیه ارتش و امحای اسناد برای فرار از مسئولیت شکست

تهران- ایرنا- نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که به دلیل شکست در عملیات مقاومت فلسطین با موج شدیدی از هجمه و انتقادات مواجه شده است، درحال پرونده سازی علیه ارتش این رژیم با هدف فرار از پذیرش مسئولیت این شکست است.

به گزارش روز شنبه ایرنا، رسانه‌های رژیم صهیونیستی فاش کردند که «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم با هدایت کمپینی در حال جمع آوری مدارک علیه ارتش است.

این منابع رسانه‌ای فاش کردند که نتانیاهو با این اقدام در تلاش است تا این گونه وانمود کند که وی مسئول اتفاقات روز هفتم اکتبر (شکست رژیم صهیونیستی در عملیات غافلگیرانه مقاومت فلسطین) نیست.

همچنین رسانه های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که دفتر نتانیاهو برای کاستن از مسئولیت خود در شکست، اسنادی را سوزانده است.

این درحالی است که روزنامه صهیونیستی «معاریو» روز جمعه با انتشار آخرین نظرسنجی در سرزمین‌های اشغالی نوشت: ۸۰ درصد «اسرائیلی‌ها» نتانیاهو را مسئول شکست و کشته‌های حمله از نوار غزه می‌دانند.

درپی شکست رژیم صهیونیستی در مقابل مقاومت فلسطین، تنفر ساکنان سرزمین های اشغالی نسبت به نتانیاهو و کابینه او بیشتر شده است.

پیشتر رویترز اعلام کرده بود: اسرائیلی‌ها کابینه نتانیاهو را مقصر حمله حماس و شروع جنگ غزه می‌دانند.

این رسانه غربی نوشت: نتانیاهو اکنون مقصر دوقطبی سازی «اسرائیل» با مطرح کردن لایحه تغییرات قضائی و در نتیجه تضعیف توان رزمی ارتش این رژیم است.

درپی اقدامات جنجالی کابینه نتانیاهو گسست سیاسی در رژیم صهیونیستی تا حدی شدید شده که جنگ غزه نیز نتوانسته سران این رژیم را متحد کند.

با ورود عملیات طوفان الاقصی به پانزدهمین روز خود و ادامه کسب پیروزی‌های کم نظیر توسط رزمندگان مقاومت در نبرد علیه رژیم صهیونیستی، ارتش اسرائیل که از مقابله با رزمندگان فلسطینی مستاصل شده در اقدامی جنون آمیز مناطق مسکونی، درمانی، مساجد و مکان‌های تجمع آوارگان فلسطینی در غزه را بمباران می‌کند.

وزارت بهداشت فلسطین در تازه ترین آمار، شمار شهدای حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه را تاکنون چهار هزار و ۳۸۵ نفر اعلام کرد که یک هزار و ۷۵۶ نفر از آنها کودک و ۹۷۶ نفر زن هستند.

براساس اعلام وزارت بهداشت فلسطین، شمار زخمی ها هم به ۱۳ هزار و ۵۶۱ نفر رسیده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha