روایت مخبر از پیش بینی امام از پایان کار رژیم صهیونیستی

تهران- ایرنا- معاون اول رئیس جمهور با حضور در اجتماع گسترده مردم در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در تهران گفت: همانطور که امام(ره) فرمودند رژیم صهیونیستی به زودی محو خواهد شد.

محمد مخبر روز چهارشنبه در اجتماع عظیم مردمی در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در حوالی میدان انقلاب تهران در واکنش به جنایات صهیونیست‌ها در نوار غزه، در گفت‌و گو با خبرنگار ایرنا این اقدامات را جنایات کثیفی دانست که از عهده هیچ انسانی بر نمی‌آید و تاکید کرد: این جنایت دامن اسرائیل را خواهد گرفت.

اجتماع عظیم مردمی در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و دفاع از ملت مظلوم فلسطین ساعت ۱۵ امروز به‌صورت همزمان در میدان انقلاب تهران و میادین اصلی و آیینی شهرهای مختلف کشور برگزار شد و طیف های مختلف مردم در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و غزه، جنایات وحشیانه رژیم کودک کش صهیونیستی را محکوم کردند.

اشغالگران صهیونیست روز سه شنبه در اقدامی جنایتکارانه با بمباران بیمارستان المعمدانی غزه ۱۰۰۰ فلسطینی را به شهادت رساندند.

از آغاز عملیات طوفان الاقصی در پانزدهم مهرماه تا این لحظه، شمار شهدای غزه به ۳۴۷۸ نفر و تعداد مجروحان ۱۲۰۶۵ تن رسیده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha