۲۶ مهر ۱۴۰۲، ۱۴:۳۰
کد خبرنگار: 1163
کد خبر: 85262726
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

طرح توسعه محلات کم برخوردار در کردستان آغاز شد

۲۶ مهر ۱۴۰۲، ۱۴:۳۰
کد خبر: 85262726
طرح توسعه محلات کم برخوردار در کردستان آغاز شد

سنندج- ایرنا- طرح کشوری توسعه محلات کم برخوردار توسط سازمان بهزیستی و در محلات مشمول طرح در استان کردستان آغاز شد.

مدیرکل بهزیستی کردستان روز چهارشنبه در این رابطه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این طرح در ۱۰۰ محله کشور اجرا می شود که در این میان، ۶ محله کم برخوردار در استان شامل محلات نایسر و فرجه در سنندج، محلات سرشیو، گلچیدر و کوماسی در مریوان و بلبان آباد در دهگلان شامل این طرح شده‌اند.

حسین رسولی با بیان اینکه توسعه محلات کم برخوردار در محلات مشمول از ۲۵ مهر آغاز شده است، گفت: رویکرد اصلی این طرح ملی، نشست صمیمانه و ارائه خدمات در محلات کم برخورداربا تاکید بر محله محوری است.

وی ارتباط مستقیم و چهره به چهره مسئولان ارشد بهزیستی کشور، مسئولان استانی و دستگاه‌های مختلف استان، بویژه دستگاه‌هایی که مسائل و مشکلات مددجویان در حوزه آنها تعریف شده است، را از اهداف اجرای طرح اعلام کرد.

مدیرکل بهزیستی کردستان یادآور شد: سازمان بهزیستی در قالب این طرح تلاش می کند بخش قابل توجهی از مسائل و مشکلات را در حیطه کاری مجموعه بهزیستی و در حد وسع خود حل کرده و بخشی را هم با نگاه و رویکرد هم افزایی با سایر دستگاه ها رفع کند.

براساس زمان‌بندی انجام شده‌، طرح توسعه محلات کم برخوردار کردستان ۲۵ تا ۲۷ مهرماه به مدت سه روز با حضور مشاوران سازمان بهزیستی اجرا خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha