۲۶ مهر ۱۴۰۲، ۹:۴۹
کد خبرنگار: 5502
کد خبر: 85262321
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

دفتر تحکیم وحدت به سردار «قاآنی» نامه نوشت

تهران - ایرنا - به دنبال جنایت شب گذشته رژیم صهیونیستی در بیمارستان «المعمدانی»، اتحادیه دفتر تحکیم وحدت به سردار قاآنی، فرمانده سپاه قدس نامه نوشت.

به گزارش حوزه احزاب ایرنا، به‌دنبال جنایت شب گذشته رژیم صهیونیستی در بیمارستان «المعمدانی»، اتحادیه دفتر تحکیم وحدت به سردار قاآنی، فرمانده سپاه قدس نامه نوشت که متن این نامه را در ادامه می‌خوانید.

در ابتدای این نامه آمده است: امروز دفاع از مردم غزه، دفاع از حریم‌حرم است آنچه این روزها در حملات رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه صورت می‌گیرد فاجعه انسانی است؛ مادران و کودکان به خاک و خون کشیده می‌شوند و شهروندان از خانه و کاشانه خود آواره می‌گردند. شهروندانی که سال‌هاست از دیار خود رانده شده و نوید بازگشت به خانه خود را به کودکانشان داده بودند، اینک با آتش گلوله پاسخ اطفال‌شان را می‌دهند.

در بخش دیگری از این نامه تصریح شده است: بمباران بیمارستان «المعدانی» در غزه و به شهادت‌رسیدن بیش از ۱۰۰۰ نفر از مردم بی‌گناه نهایت وحشی‌گری و تکمیل‌کننده جنایات اخیر بوده. این جنایت هولناک نشانگر قصد قتل عام و نسل‌کشی رژیم سفاک صهیونیستی است.

دفتر تحکیم وحدت در بخش پایانی این نامه خطاب به سردار قاآنی تاکید کرده است: سردار قآنی! اتحادیه دفتر تحکیم وحدت پس از تسلیت به محضر حضرت ولی‌عصر(عج) و رهبر عزیز تر از جان‌مان، اعلام می‌دارد که نمی‌توان چنین جنایاتی را دید اما سکوت کرد و کاری نکرد. راهی جز مقابله مستقیم با رژیم صهیونسیتی و اعزام نیرو به غزه نمانده است.

جنایات صهیونیست‌ها در غزه در حالی وارد دوازدهمین روز خود شده که شب گذشته یک نمونه دیگر از حقوق بشر صهیونیستی با بمباران وحشیانه بیمارستان المعمدانی غزه و به خاک و خون کشیده شدن مجروحان بستری و مردم پناه برده به آنجا دوباره به نمایش درآمد، جنایتی که کشورهای غربی همچون آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان با تمام توان از اسراییل حمایت کردند.

اشغالگران صهیونیست سه شنبه در اقدامی جنایتکارانه با بمباران بیمارستان المعمدانی غزه بیش از ۵۰۰ فلسطینی را به شهادت رساندند.

شمار شهدای غزه از آغاز نبرد طوفان الاقصی تا این لحظه به ۳ هزار و ۲۰۰ نفر رسیده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha