ترکیش‌ایرلاینز  پروازهای خود به رژیم صهیونیستی را متوقف کرد

تهران- ایرنا- شرکت هواپیمایی ترکیه (ترکیش ایرلاینز) تمامی پروازهای خود به رژیم صهیونیستی را تا اطلاع ثانوی متوقف کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از رویترز، سخنگوی شرکت هواپیمایی ترکیه در بیانیه‌ای که عصر سه‌شنبه در حساب کاربری خود در رسانه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) منتشر کرد، نوشت: به دلیل آخرین تحولات جاری در (رژیم) اسرائیل، شرکت هواپیمایی ترکیه کلیه پروازهای خود به (رژیم) اسرائیل را تا اطلاع ثانوی متوقف کرده است.

به گزارش ایرنا، ایر کانادا بزرگترین شرکت هواپیمایی داخلی و بین المللی کانادا نیز بامداد دوشنبه اعلام کرد که این شرکت هواپیمایی به خطوط هوایی ملحق شده است که پروازهای خود به تل آویو را به حالت تعلیق درآورده‌اند.

پیشتر خطوط هوایی یونایتد ایرلاینز، امریکن ایرلاینز و دلتا آمریکا نیز پروازهای خود به تل آویو را به حالت تعلیق درآورده‌ بودند. همچنین خطوط هوایی اروپایی ایر مالتا و ایرلاین پرتغالی تَپ (TAP) هم پیش از این پروازهای خود به (رژیم) اسرائیل را لغو کرده‌ بودند.

شرکت هواپیمایی آلمانی لوفت هانزا هم جزء شرکت‌های هواپیمایی است که پروازهای خود به تل آویو را به شدت کاهش داده است.

فلایت اویر در مجموع نشان می دهدکه ۱۴ درصد از پروازها به مقصد تل آویو از سراسر جهان لغو شده است.

نیروهای مقاومت فلسطین از شنبه ۱۵ مهرماه برابر با ۷ اکتبر ۲۰۲۳ عملیات همه جانبه و بی نظیری با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی آغاز کرده‌اند.

با آغاز عملیات و حملات نیروهای مقاومت فلسطین فقط در ۲۰ دقیقه، ۵ هزار راکت به سمت مواضع صهیونیست‌ها روانه شد و هم‌زمان با آن پاراگلایدرهای حماس بر فراز سرزمین‌های اشغالی به پرواز درآمدند تا آسمان برای اشغالگران ناامن‌تر از همیشه شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha