۱۷ مهر ۱۴۰۲، ۷:۴۶
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 85252132
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۷۳ نظامی صهیونیست در عملیات طوفان الاقصی به هلاکت رسیدند

تهران- ایرنا- ارتش رژیم صهیونیستی روز دوشنبه اسامی ۱۶ نظامی دیگر این رژیم را که در عملیات طوفان الاقصی به هلاکت رسیدند، منتشر کرد تا به این ترتیب شمار نظامیان به هلاکت رسیده آنها تاکنون به ۷۳ نفر برسد.

به گزارش ایرنا از الجزیره، ارتش رژیم صهیونیستی اسامی جدید ۱۶ نفر دیگر از کشته‌های نظامی خود از جمله پنج عضو تیپ نخبه «گولانی» و ۲ افسر عالی رتبه را منتشر کرد.

بر اساس این گزارش، شمار نظامیان صهیونیستی که در عملیات طوفان الاقصی به هلاکت رسیدند، به ۷۳ نفر رسید.

پیش تر روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت گزارش داده بود، شمار صهیونیست‌هایی که در عملیات طوفان الاقصی مقاومت فلسطین به هلاکت رسیدند، به ۱۰۰۰ نفر رسیده است.

به گزارش ایرنا، رزمندگان مقاومت فلسطین از صبح شنبه عملیات همه جانبه و بی نظیر خود با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب) علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی آغاز کرده‌اند؛ عملیاتی که در عمر ۷۵ ساله اشغالگران غاصب نظیر نداشته و صهیونیست‌ها را در شوک فرو برده است.

عملیات غافلگیرانه و گسترده مقاومت فلسطین در سرزمین‌های اشغالی در حالی در سومین روز خود ادامه دارد که نیروهای دیگر گروه‌های مقاومت همچون جهاد اسلامی و عرین الاسود نیز به رزمندگان حماس پیوسته‌اند و حزب الله نیز سه پایگاه شنود و راداری صهیونیست‌ها در منطقه اشغالی شبعا در جنوب لبنان را هدف قرار داده و ویران کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha