۱۷ مهر ۱۴۰۲، ۲:۴۶
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 85252089
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

امیر قطر تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین را محکوم کرد

تهران- ایرنا- منابع خبری بامداد دوشنبه گزارش دادند، امیر قطر در گفت وگوی تلفنی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان را محکوم کرد.

به گزارش ایرنا از الجزیره، شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر تلفنی با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفت وگو کرد.

بر اساس این گزارش، امیر قطر با رئیس‌ تشکیلات خودگردان فلسطین درباره تحولات اوضاع در فلسطین و راه‌های کاهش تنش رایزنی کرد.

شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، گفت: توقف کشتار غیرنظامیان و در امان ماندن آنها از پیامدهای درگیری و کاهش تنش از اولویت‌های کشور قطر است.

امیر قطر همچنین دو طرف درگیری در فلسطین را دعوت به آرامش و اعمال حداکثر خویشتنداری کرد.

وی همچنین بر موضع قاطع قطر در قبال مساله فلسطین و حقوق مشروع ملت فلسطین تاکید کرد و گفت: ما تجاوزات (رژیم) اسرائیل علیه مردم فلسطین، سرزمین‌ها و مقدسات آنها را محکوم می‌کنیم و این تجاوزات دستیابی به راه‌حل عادلانه برای مساله فلسطین را تضعیف می‌کند.

به گزارش ایرنا، رزمندگان مقاومت فلسطین از صبح شنبه عملیات همه جانبه و بی نظیر خود با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب) علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی آغاز کرده‌اند؛ عملیاتی که در عمر ۷۵ ساله اشغالگران غاصب نظیر نداشته و صهیونیست‌ها را در شوک فرو برده است.

عملیات غافلگیرانه و گسترده مقاومت فلسطین در سرزمین‌های اشغالی در حالی در سومین روز خود ادامه دارد که نیروهای دیگر گروه‌های مقاومت همچون جهاد اسلامی و عرین الاسود نیز به رزمندگان حماس پیوسته‌اند و حزب الله نیز سه پایگاه شنود و راداری صهیونیست‌ها در منطقه اشغالی شبعا در جنوب لبنان را هدف قرار داده و ویران کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha