۱۷ مهر ۱۴۰۲، ۲:۰۳
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 85252084
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

کتائب سیدالشهدا: آمریکا در صورت دخالت در فلسطین به هدف مشروع تبدیل می‌شود

تهران- ایرنا- نیروهای مقاومت کتائب سیدالشهدای عراق بامداد دوشنبه به آمریکا هشدار داد که در صورت دخالت در حوادث جاری در فلسطین، نیروهای آنها در منطقه به اهداف مشروع محور مقاومت تبدیل خواهند شد.

به گزارش ایرنا از تارنمای العهد، در بیانیه کتائب سید الشهدای عراق آمده است: فلسطین اوکراین نیست، اگر آمریکا مستقیماً در حوادثی که در فلسطین رخ می‌دهد برای تثبیت رژیم صهیونیستی در حال فروپاشی مداخله کند، مکان‌های حضور آمریکایی‌ها در منطقه به اهداف مشروع محور مقاومت تبدیل می‌شود.

کتائب سیدالشهدا در این بیانیه خود افزوده است: در صورت مداخله، ضربه با ضربات پاسخ داده می‌شود و هیچ خط قرمزی در آن روز باقی نمی‌ماند.

به گزارش ایرنا، رزمندگان مقاومت فلسطین از صبح شنبه عملیات همه جانبه و بی نظیر خود با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب) علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی آغاز کرده‌اند؛ عملیاتی که در عمر ۷۵ ساله اشغالگران غاصب نظیر نداشته و صهیونیست‌ها را در شوک فرو برده است.

عملیات غافلگیرانه و گسترده مقاومت فلسطین در سرزمین‌های اشغالی در حالی در سومین روز خود ادامه دارد که نیروهای دیگر گروه‌های مقاومت همچون جهاد اسلامی و عرین الاسود نیز به رزمندگان حماس پیوسته‌اند و حزب الله نیز سه پایگاه شنود و راداری صهیونیست‌ها در منطقه اشغالی شبعا در جنوب لبنان را هدف قرار داده و ویران کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha