۱۷ مهر ۱۴۰۲، ۰:۳۵
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 85252051
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

حملات موشکی نیروهای مقاومت فلسطین به فرودگاه بن گوریون تل‌آویو

تهران- ایرنا- منابع خبری بامداد دوشنبه گزارش دادند، نیروهای مقاومت فلسطین در غزه با ده‌ها موشک فرودگاه بن گوریون تل‌آویو را هدف قرار دادند.

به گزارش ایرنا از خبرگزاری شهاب فلسطین، گردان‌های عزالدین القسام در پاسخ به جنایت‌های مستمر رژیم صهیونیستی و هدف قرار دادن منازل غیرنظامیان در غزه با ده‌ها موشک فرودگاه بن گوریون در تل آویو را هدف قرار دادند.

رادیو رژیم صهیونیستی نیز از موج جدید حملات موشکی نیروهای مقاومت از غزه به سمت تل آویو و مناطق مرکزی فلسطین اشغالی خبر داد.

بر اساس این گزارش، صدای آژیر خطر حمله موشکی در جنوب تل آویو به صدا درآمده است.

به گزارش ایرنا، رزمندگان مقاومت فلسطین از صبح شنبه عملیات همه جانبه و بی نظیر خود با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب) علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی آغاز کرده‌اند؛ عملیاتی که در عمر ۷۵ ساله اشغالگران غاصب نظیر نداشته و صهیونیست‌ها را در شوک فرو برده است.

عملیات غافلگیرانه و گسترده مقاومت فلسطین در سرزمین‌های اشغالی در حالی در سومین روز خود ادامه دارد که نیروهای دیگر گروه‌های مقاومت همچون جهاد اسلامی و عرین الاسود نیز به رزمندگان حماس پیوسته‌اند و حزب الله نیز سه پایگاه شنود و راداری صهیونیست‌ها در منطقه اشغالی شبعا در جنوب لبنان را هدف قرار داده و ویران کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha