گل‌محمدی: زحمات بازیکنان پرسپولیس باید دیده شود/ باهویی از آمادگی به دور است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنانم زحمت می‌کشند و امیدوارم زحمات آنها دیده شود.

به گزارش ایرنا، یحیی گل‌محمدی یکشنبه شب پس از دیدار تیمش مقابل گل‌گهر در هفته هفتم لیگ برتر اظهار داشت: از هوادارانمان تشکر می‌کنم آمدند تشویق و حمایت کردند. به جامعه هنری هم درگذشت آتیلا پسیانی و فردوس کاویانی از هنرمندان کشورمان را تسلیت می‌گویم.

وی افزود: با توجه به وضعیت جدول سه امتیاز مهم و با اهمیت بود. بازی سخت و خوبی بود. گل‌گهر روی ضد حملات به ویژه در نیمه نخست خطرناک بود اما به هر حال از کسب سه امتیاز خوشحالم. بازی با گل‌گهر از جمله مسابقات مسابقات سخت بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به وضعیت چمن ورزشگاه تاکید کرد: نسبت به قبل چمن ورزشگاه خیلی بهتر شده بود و از مسوولان تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به مشکلات تیمش گفت: مشکلاتی داریم امیدوارم حل شود. الان زیاد راجع به مسائل مالی حرف نمی‌زنیم اما دلیل نمی‌شود که مشکلات نادیده گرفته شود. بحث ما مالی نیست بلکه اهمیت دادن است و می‌خواهیم دیده شویم.

گل‌محمدی تاکید کرد: چقدر بازیکنانم زحمت کشیدند و خوب دویدند و تمام وجودشان را گذاشتند تا سه امتیاز را بگیرند. از همه آنها تشکر می‌کنم باید زحمات این بازیکنان جبران شود.

وی گفت: با توجه به اینکه قرار بود جام بعد از بازی بگیریم، دوست داشتیم همراه با سه امتیاز و خوشحالی باشد. اگر مساوی می‌شد هیچ لطفی نداشت.

گل‌محمدی در مورد اینکه سرانجام پای شهاب زاهدی به گلزنی باز شد، گفت: موقعیت‌های خوبی بدست آوردیم توپ‌های خوبی به او رسید و می‌توانست بیشتر از یک گل بزند. یک گل او با سه امتیاز همراه بود و امیدوارم روحیه بگیرد.

وی در مورد غیبت نبیل باهویی هم گفت: نبیل باهویی مقداری از شرایط تمرینات دور بود و امیدوارم در ادامه به تیم اضافه شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha