چند ساعت برای فروپاشی صهیونیست‌ها کفایت می‌کند/ فلسطین، ملک طلق مسلمانان است

تهران - ایرنا - شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای تاکید کرد: عملیات «طوفان الاقصی» به شهرک‌نشینان مهاجر صهیونیستی فهماند سرکردگان اسرائیلی که درگیر منازعات سیاسی و اجتماعی و بحران هویتی شده‌اند، هرگز نمی‌توانند امنیت آن‌ها را تأمین کنند و تنها چند ساعت برای فروپاشی رؤیای آن‌ها کفایت می‌کند.

به گزارش حوزه احزاب ایرنا، شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی (شریان) به مناسبت عملیات «حماس» علیه مواضع صهیونیست‌ها بیانیه‌ای صادر کرد. در بخشی از این بیانیه آمده است: «عملیات طوفان الاقصی، به شهرک‌نشینان مهاجر صهیونیستی فهماند سرکردگان اسرائیلی که درگیر منازعات سیاسی و اجتماعی و بحران هویتی شده‌اند، هرگز نمی‌توانند امنیت آن‌ها را تأمین کنند و تنها چند ساعت برای فروپاشی رؤیای آن‌ها کفایت می‌کند». مشروح این بیانیه را در ادامه می‌خوانید.

طوفانی سهمگین در سرزمین‌های اشغالی به راه افتاد و با اعلام رمز عملیات همه‌جانبه در زمین، آسمان و دریا تحت عنوان طوفان الاقصی از سوی فرمانده گردان‌های نظامی شهید عزالدین قسام، هزاران موشک و ده‌ها پهپاد همچون ابابیل و سجیل بر سر صهیونیست‌های بی‌وطن آوار شدند.

ابعاد این عملیات غافل‌گیرکننده و ترکیبی به حدی بود که بر همگان ثابت شد رؤیای شکست‌ناپذیری رژیم صهیونیستی توهم قرن بیستمی است و نسل جدید و جوان فلسطینی آن هیمنه‌ پوشالی را تخریب کرد.

رژیم آپارتاید اسرائیلی که شعار گزاف «از نیل تا فرات» را راهبرد خود اعلام کرده بود، طی سالیان گذشته با کمک مستقیم آمریکا، انگلیس و لابی صهیونیسم بین‌الملل، میلیاردها دلار برای ایجاد امنیت و رفاه مُشتی آواره‌ بی‌هویت هزینه کرد، اما امروز عبارت معروف سید مقاومت بر همه آشکار شد که: «از لانه عنکبوت هم سست‌تر است».

عملیات «طوفان الاقصی» به شهرک‌نشینان مهاجر صهیونیستی فهماند سرکردگان اسرائیلی که درگیر منازعات سیاسی و اجتماعی و بحران هویتی شده‌اند، هرگز نمی‌توانند امنیت آن‌ها را تأمین کنند و تنها چند ساعت برای فروپاشی رؤیای آن‌ها کفایت می‌کند.

مقاومت شجاعانه‌ فلسطین ثابت کرد برخی دولت‌های منطقه که مشغول شرط‌بندی بر اسب بازنده برای عادی‌سازی روابط با دولت موقت اسرائیل بودند، دچار چه اشتباه تاریخی شده‌اند و باید هرچه سریعتر به ریل مقاومت بازگردند زیرا این غده سرطانی عنقریب ریشه‌کن خواهد شد.

به یُمن شبکه‌های اجتماعی، تصاویر لگدکوب‌شدن اجساد سربازان اسرائیلی ظرف چند ساعت در سراسر دنیا بازدید چندصد میلیونی داشت و هیمنه‌ این رژیم جعلی فروریخت و جالب اینجاست که تازه یکی از درهای جهنم به روی اشغالگران باز شده و اگر راهبرد جبهه مقاومت به بازشدن تمامی مسیرها برای هجوم به سرزمین‌های اشغالی باز شود، عمر حضور اشغالگران به مراتب کوتاه‌تر خواهد شد.

از امروز، فرودگاه بن‌گوریون و سایر فرودگاه‌های اسرائیلی مملو از اشغالگران وارداتی خواهد شد که دیگر حاضر نیستند در اراضی اشغالی زندگی کنند. به قول فرمانده جبهه بین‌المللی مقاومت، خانه‌های صهیونیست‌نشین روز به روز ارزانتر خواهند شد و ساکنان آن‌ها باید تلاش کنند قبل از افزایش قیمت املاک در اروپا و آمریکا، پناهگاهی برای خود دست و پا کنند.

اینجا ملک طلق مسلمانان است و حق تصرف در آن را فقط فلسطینی‌ها دارند. شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی (شریان) ضمن ابزار خوشحالی از پیروزی بی‌سابقه رزمندگان مقاومت فلسطینی در پاسخ به جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی و با گرامیداشت یاد و خاطره سردار بزرگ جبهه مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی، برای مردم مظلوم مقاوم فلسطین آرزوی موفقیت نموده و امیدوار است به زودی با برگزاری همه پرسی فلسطینی در تمامی این ارض مقدس، حکومت منتخب صاحبان اصلی فلسطین بزرگ بر سر کار بیاید؛ رخدادی که در نزدیک‌ترین زمان به تحقق آن قرار داریم ان‌شاءالله.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha