۱۵ مهر ۱۴۰۲، ۲۰:۱۹
کد خبرنگار: 815
کد خبر: 85250745
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

وحشت سفارت آمریکا از عملیات طوفان الاقصی: پناه بگیرید

نیویورک – ایرنا-  در پی عملیات غافلگیر کننده طوفان الاقصی از سوی نیروهای مقاومت فلسطین و ترس و وحشت مقامات سفارت آمریکا در بیت المقدس، از کارکنان خود خواستند "پناه " بگیرند.

به گزارش ایرنا، شبکه خبری سی ان ان روز شنبه به وقت محلی برابر با ۷ اکتبر ۲۰۲۳ و ۱۵ مهرماه جاری اعلام کرد:سفارت آمریکا در بیت المقدس به دلیل خشونت های مداوم در اسرائیل و غزه، از پرسنل سفارت خواست در محل خود "پناه " بگیرند.

در بیانیه سفارت آمریکا آمده است: سفارت آمریکا از نزدیک وضعیت امنیتی را در نتیجه شلیک موشک از غزه به سراسر جنوب و مرکز اسرائیل از جمله تل آویو و بیت المقدس و نفوذ شبه نظامیان حماس تحت نظر دارد.

این سفارت افزود: «در نتیجه این حوادث تلفاتی وارد شده است» و به شهروندان آمریکایی هشدار می دهیم که «هوشیار بمانند و اقدامات لازم را برای افزایش امنیت خود انجام دهند.»

مقامات آمریکایی، از کاخ سفید گرفته تا وزارت امور خارجه و کمیته اطلاعات سنا، حملات را در طول صبح روز شنبه به وقت محلی  زیر نظر داشته اند.

به گزارش ایرنا، نیروهای مقاومت فلسطین از صبح روز شنبه ۱۵ مهرماه جاری عملیات همه جانبه و بی نظیر خود را از غزه (جنوب) علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی آغاز کرده اند؛ عملیاتی که در عمر ۷۵ ساله اشغالگران غاصب نظیر نداشته و صهیونیست ها را در شوک فرو برده است.

عملیات همه جانبه و پیچیده مقاومت فلسطین در سرزمین های اشغالی از غزه آغاز شده و اخبار غیررسمی حکایت از آماده شدن گروه های مقاومت در کرانه باختری و سراسر سرزمین های اشغالی علیه صهیونیست ها حکایت دارد.

اسارت ۳۵ نظامی صهیونیست و اعلام آن از سوی حماس و تایید آن از سوی منابع صهیونیستی فقط در طول سه ساعت اولیه عملیات از دیگر رویدادهای مهم عملیات بی نظیر رزمندگان فلسطینی است.

با آغاز حمله همه جانبه رزمندگان مقاومت ارتش فلسطین به مواضع صهیونیست ها در سرزمین های اشغالی، ارتش این رژیم صهیونیستی نظامیان ذخیره خود را فراخواند و این در حالی است که یک مقام ارشد حماس، امروز را «روز انقلاب» علیه اشغالگری نامید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha