بازگشت پرسپولیس به لیگ بعد از ۴۰روز غیبت؛ استارت شاگردان گل‌محمدی برای بازگشت به صدر + عکس

تهران- ایرنا- در چارچوب هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر پرسپولیس به مصاف گل‌گهر سیرجان خواهد رفت.

به گزارش ایرنا، در چارچوب هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر خلیج فارس تیم پرسپولیس تهران روز یک‌شنبه از ساعت ۱۹:۱۵ در ورزشگاه آزادی برابر تیم گل‌گهر سیرجان به میدان می‌رود.

پرسپولیسی‌ها بعد از کسر ۴ امتیاز از سپاهان با رای کمیته انضباطی، با ۱۰ امتیاز در صدرجدول رقابت‌های لیگ برتر قرار گرفت. این درحالی است که در دو روز گذشته با پیروزی تراکتور تبریز و ذوب‌آهن اصفهان برابر حریفان خود به صدرجدول صعود کردند تا پرسپولیس در رتبه سوم جدول قرار بگیرد. البته این درحالی است که پرسپولیسی‌ها به دلیل حضور در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین حضور تیم امید در بازی‌های آسیایی دو بازی پرسپولیس در هفته پنجم و ششم لغو شد و حالا شاگردان گل محمدی این فرصت را دارند با پیروزی برابر گل‌گهر سیرجان با یک بازی کمتر نسبت به دو حریف خود در پایان هفته هفتم صدرنشینی خود را از تراکتوری‌ها پس بگیرد.

همچنین شاگردان گل‌محمدی درحالی باید در هفته هفتم پذیرایی گل‌گهر باشند که این تیم آخرین بار هشتم شهریور ماه در چارچوب هفته چهارم مسابقات در ورزشگاه شهدای فولادآره‌نا به مصاف تیم فولاد خوزستان رفت که در پایان موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر این تیم را شکست دهد و بعد از این بازی این تیم در رقابت‌های لیگ برتر هیچ بازی نداشته است و حالا بعد از گذشت ۳۹ روز باید در رقابت‌های لیگ برتر به مصاف حریف خود برود.

گفتنی است این تیم آخرین جلسه‌ای تمرینی خود پیش از دیدار با گل‌گهر را عصر امروز برگزار خواهد کرد.

بازگشت پرسپولیس به لیگ بعد از ۴۰روز غیبت؛ استارت شاگردان گل‌محمدی برای بازگشت به صدر + عکس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha