شکست خانگی هوادار؛طلسم فولاد با پنالتی شکست

تهرزان- ایرنا- تیم فولاد خوزستان در هفته هفتم لیگ برتر باشگاه‌های ایران موفق شد در ورزشگاه دستگردی با نتیجه یک بر صفر هوادار را شکست بدهد.

به گزارش ایرنا، تیم‌های هوادار و فولاد خورشتان در هفته هفتم لیگ برتر باشگاه‌های ایران در ورزشگاه دستگردی روبروی یکدیگر قرار گرفتند.

قضاوت این مسابقه را فرزاد منصوری با کمک‌های محمد علی پو و نجف پناهی بر عهده داشتند.

هوادار با محمود فکری که در شش بازی گذشته خود با یک پیروزی، دو تساوی و سه شکست در جایگاه نهم جدول قرار داشت به دنبال پیروزی در این بازی خانگی بود تا در جدول صعود داشته باشد.

فولاد که در اینب ای نمایش بهتری را به اجرا گذاشت در نیمه دوم به هدف خود رسید، خطای مدافعان هوادار در دقیقه 76 در محوطه جریمه باعث شد تا داور به سود فولاد خئوزستان پنالتی بگیرد، کاپیتان فولاد پشت ضربه پنالتی حاضر شد و ضربه‌اش را به گوشه پایین سمت چپ خودش زد و حقیقی هرچه تلاش کرد به توپ نرسید.

از طرف دیگر فولاد که چهار بازی ابتدایی خود را در لیگ برتر با شکست پشت سر گذاشته است به دنبال جبران ناکامی‌های خود در لیگ برتر بود.

اشکلن دژاگه، حسین فرکی . هادی شگوری با حضور در ورزشگاه دستگرید این بازی را از نزدیک نظاره کردند.

علیرضا فغانیاز نزدیک این مسابقه را تماشا کرد تا میهمانان ویژخ این بازی لقب بگیرد.

ترکیب هوادار:
علیرضا حقیقی، سبحان پسندیده، فریبرز گرامی، مهدی عبدی، محمد عباسی، قائم اسلامی خواه، فرهاد زاوشی، داریوش شجاعیان، امیرحسین بهادر، امین قاسمی نژاد، عبدالکریم اسلامی

ترکیب فولاد:
شهاب گردان، جفرسون باهیا، شاهین توکلی، موسی کولیبالی، وحید حیدریه، سینا شاه‌عباسی، محمد آبشک، محمد نژادمهدی، سینا مریدی، ساسان انصاری، محمد عباس‌زاده

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha