رییس سازمان بسیج: توطئه‌های دشمن برای متوقف کردن گفتمان جمهوری اسلامی است

کرمان - ایرنا - رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه غرب به این باور رسیده که گفتمان جمهوری اسلامی ایران در جهان در حال انتشار و درصدد صلح و آزادی در جهان است گفت: دشمن با ایجاد توطئه‌ها، مذبوحانه تلاش می کند این گفتمان متوقف شود.

به گزارش ایرنا، سردار غلامرضا سلیمانی روز دوشنبه در اجتماع دختران ملک سلیمانی در مصلی امام علی (ع) کرمان افزود: همه نظریه هایی که پس از رنسانس به ملت های جهان عرضه شده در معرض نقد و آزمایش قرار داده و ناکارآمدی همه آنها ثابت شده است.

وی تاکید کرد: پس از رنسانس پیشرفت‌های بسیاری به ویژه در زمینه علم و کارشناسی رقم خورد، اما چون بشریت و فرهیختگان غرب خود را بی‌نیاز از هدایت الهی می‌دانستند و دستاوردهای این تحول بزرگ به جنگ های جهانی اول و دوم منتهی شد و میلیون‌ها نفر در این ۲ جنگ کشته شدند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: سلاح های همان تمدن در اختیار متجاوز قرار گرفت و بر ملت ایران بارید، اما انقلاب اسلامی این مسیر را تغییر داد و تحول بزرگ بشری توسط ملت بزرگ ایران ایجاد شد.

وی ادامه داد: امروز همه ملت ها نظریات غربی را رها کرده و در جستجوی گفتمان جدیدی هستند و ملت ایران پرچمدار حقیقتی بزرگ برای رهایی بشریت از گرفتاری است که تمدن غرب برای او ایجاد کرده است.

سردار سلیمانی بیان کرد: نظریه‌هایی همچون کمونیست، کاپیتالیسم و غیره در دنیا عرضه و ناکارآمدی همه آن‌ها ثابت شد و امروز گفتمان انقلاب اسلامی در جهان حرف‌های موثری برای گفتن دارد.

وی خاطر نشان کرد: ترویج برهنگی از سوی دشمن آیا به صلح، آزادی و سعادت بشر کمک می‌کند یا بشر را از حقایق سعادت بشری دور خواهد کرد و آیا در سایه ترویج افکار شیطان‌پرستی و برهنگی و بی اخلاقی و صحنه های بسیار زشت در رسانه های اروپایی و آمریکایی، به صلح و آزادی کمک می کنند؟

وی ادامه داد: ملت بزرگ ایران عزم خود را جزم کرده تا با تکیه بر قدرت جوانان و نوجوان خود این مسیر را با مقاومت و پایداری این ملت بزرگ تداوم بخشد و آن را تا فتح قله های نهایی تعقیب کند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اجتماع دختران ملک سلیمانی گفت: شما جهادگران گام دوم انقلاب و مبارزانی هستید که در این گام با قدرت‌های بزرگ سلطه‌گر جهانی مواجه است و جهاد بزرگ از سوی نسل جوان به ویژه دختران انقلابی ملت بزرگ ایران در جریان است.

وی افزود: همانطور که رهبری معظم انقلاب فرمودند، جهاد ادامه دارد و جهادی که در دوران انقلاب اسلامی به ویژه در دوران دفاع مقدس سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی و سایر رزمندگان کرمانی در برابر دشمن متجاوز آغاز کردند، هنوز ادامه دارد.
سردار سلیمانی اظهار داشت: این جهاد تحقق ایران قوی، ساختن ایران بزرگ‌، تحقق آرمان های بزرگ ملت ایران، آزادی مستضعفان جهان و رهایی بشریت گرفتار شده در بحران معنویت تمدن غرب است.

وی ادامه داد: اخبار نسل کشی در غرب توسط رسانه های حاکم سانسور می شود و آنها بر رسانه ها تسلط دارند و مشخص می کنند چه اخباری در جهان منتشر شود و چه اخباری در کانون بزرگنمایی و توجه قرار گیرد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: توطئه‌هایی برای متوقف کردن نسل جوان و دختران ملت بزرگ ایران توسط نظام سلطه برنامه ریزی و اجرا می شود و نظام سلطه و دشمنان در سال گذشته تلاش کردند که حرکت علمی اساتید، دانش‌آموزان و دانشجویان ما را مختل کنند.

وی افزود: ما باید از همه فرصت‌ها استفاده کنیم و مکتب شهید سلیمانی را به‌ عنوان مکتب مقاومت در راستای صلح و آزادی که برای رهایی جهان علیه استکبار جنگید و پیروزی‌ها را کسب کرد و جان شیرین خود را فدا کرد، معرفی کنیم و این مطلب هم تحقق ایران قوی را میسر می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha