استون‌ویلا ۶ - برایتون یک؛ مرغان دریایی پَرپَر شدند

تهران- ایرنا- در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر انگلیس استون ویلا به مصاف برایتون رفت و صاحبت برتری قاطع ۶ بر یک شد.

به گزارش ایرنا، هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس عصر امروز با دیدار استون ویلا و برایتون از ساعت ۱۵ به میزبانی شاگردان اونای امری آغاز شد. برایتون درحالی در این بازی برابر استون ویلا به میدان رفت که این تیم در یکی از بهترین فرم‌های خود قرار داشت و با ۱۵ امتیاز در رده سوم جدول پایین تر از منچسترسیتی و لیورپول گرفته بود.

در این بازی شاگردان اونای امری خیلی زود در دقیقه ۱۴ توسط اوله واتکینز به گل نخست بازی دست پیدا کردند. واتکینز برای گل بعدی خود تنها به ۷ دقیقه زمان نیاز داشت و خودش و استون‌ویلا را در این بازی دو گله کرد.

۵ دقیقه بعد از این گل پرویس استوپینیان بازیکن برایتون در دقیقه ۲۶ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا در کمتر از ۳۰ دقیقه شاگردان روبرتو دی زربی، سه بار دروازه خود را باز شده ببینند تا بدین ترتیب شیرازه این تیم در همان نیمه نخست از هم بپاشد. نیمه اول این دیدار با برتری ۳ بر صفر استون ویلا خاتمه یافت و دو تیم راهی رختکن شدند.

با شروع نیم دوم بازی دی زربی با تغییراتی که انجام داد در پی این بود که روند بازی را تغییر دهد و خیلی زود نیز توسط آنسو فاتی در دقیقه ۵۰ بازی یکی از گل‌های خورده را جبران کرد تا امید به اردو مرغان دریایی بازگردد. این امیدواری تنها ۱۵ دقیقه پا برجا بود و در دقیقه ۶۵ بازی اوله واتکینز برای سومین بار دروازه برایتون را باز کرد تا در این دیدار هت‌تریک کند. این پایان کار نبود جیکوب رمزی در دقیقه ۸۵ و داگلاس لوئیز در دقیقه ۹۷ گل‌های پنجم و ششم را استون‌ویلا را در این بازی به ثبت رساندند تا شاگردان امری در خانه یکی از بهترین تیم‌های حال حاضر برایتون را در هم بکوبند.

استون ویلا با این پیروزی ۱۵ امتیازی شد و به جایی برایتون به رتبه سوم جدول حضور کرد و برایتون نیز در رده چهارم جدول قرار گرفت.

استون‌ویلا ۶ - برایتون یک؛ مرغان دریایی پَرپَر شدند

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha