کنداکتور روز: جدال صدرنشینی رئال با مهمان ناخوانده لالیگا/ استارت یوزها در راه المپیک

تهران- ایرنا- تیم ملی والیبال ایران امشب رقابت خود را برای حضور در مسابقات المپیک ۲۰۲۴ پاریس آغاز خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، در روزهای آغازین هفته شاهد برگزاری مسابقات فوتبال در اقصی نقاط جهان پیگیری خواهد شد که با هم مرور مهم‌ترین دیدارها خواهیم پرداخت.

لیگ جزیره

هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس عصر امروز با هشت دیدار آغاز خواهد شد که از ساعت ۱۵ استون‌ویلا در یکی از حساس‌ترین بازی‌های این هفته میزبان برایتون است. از ساعت ۱۷:۳۰ نیز بورنموث - آرسنال( این بازی از شبکه ورزش پخش خواهد شد)، اورتون - لوتون، منچستریونایتد - کریستال پالاس، نیوکاسل و اورتون به مصاف هم خواهند رفت. در یکی دیگر از حساس‌ترین بازی‌های این هفته شاگردان پپ گواردیولا در همین ساعت باید به مصاف ولورهمپتون برود. سیتیزن‌ها هم‌اکنون در صدرجدول رده بندی قرار دارند. این بازی از سه به صورت زنده پخش خواهد شد. در حساس‌ترین بازی این هفته نیز از ساعت ۲۰ تاتنهام در ورزشگاه‌ خانگی خود پذیرای شاگردان یورگن کلوپ در لیورپول خواهد بود. قرمزها هم‌اکنون با ۱۶ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد و تاتنهام نیز با ۱۴ امتیاز در رده چهارم قرار دارد. این بازی به صورت زنده از شبکه ورزش پخش خواهد شد.

لالیگا

هفته هشتم رقابت‌های لالیگای اسپانیا نیز عصر امروز با ۴ دیدار پیگیری خواهد شد. از ساعت ۱۵:۳۰ ختافه به مصاف ویارئال خواهد رفت و از ساعت ۱۷:۳۰ نیز رایووایکانو در خانه پذیرای مایورکا خواهد بود. در یکی از حساس‌ترین بازی‌های این هفته از ساعت ۲۲:۳۰ دو تیم رئال سوسیداد و اتلتیک بیلبائو در اسکال دربی یا همان دربی باسک به مصاف یکدیگر خواهند رفت. اما در حساس‌ترین بازی این هفته خیرونا مهمان ناخوانده لالیگا در صدرجدول که هم اکنون با ۱۹ امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به بارسلونا در رده دوم جدول قرار دارد باید از ساعت ۲۰ در ورزشگاه خانگی خود به مصاف رئال مادرید برود. شاگردان آنچلوتی هم‌اکنون با ۱۷ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد.

بوندسلیگا

هفته ششم مسابقات بوندسلیگا آلمان عصر امروز با ۶ دیدار پیگیری خواهد شد که از ساعت ۱۷ بوخوم - مونشن گلادباخ، کلن - اشتوتگارت، هایدن‌هایم - یونیون برلین، ماینتس - بایرلورکوزن، ولفسبورگ - اینتراخت فرانکفورت. در حساس‌ترین بازی این هفته نیز از ساعت ۲۰ لایپزیش در ورزشگاه خانگی خود به مصاف تیم بایرن مونیخ خواهد رفت. شاگردان توماس توخل با ۱۳امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد و لایپزیش نیز با ۱۲ امتیاز در رده پنجم قرار گرفته است.

سری‌آ

هفته هفتم رقابت‌های سری‌آ با ۳ دیدار آغاز خواهد شد که از ساعت ۱۶:۳۰ لچه در خانه به مصاف مدافع عنوان قهرمانی ناپولی خواهد رفت. از ساعت ۲۲:۱۵ سالرنیتانا در خانه خود به مصاف اینترمیلان صدرنشین خواهد رفت. این بازی به صورت زنده از شبکه ورزش پخش خواهد شد. از ساعت ۱۹:۳۰ نیز در حساس‌ترین بازی این هفته شاگردان پیولی در آث میلان به مصاف لاتزیو خواهد رفت. روسونری هم‌اکنون با ۱۵ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به همشهری خود در رده دوم جدول قرار دارد و شاگردان مائوریتسیو ساری با ۷ امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار گرفته‌اند.

لوشامپیونه

هفته هفتم رقابت‌های لوشامپیونه فرانسه امروز با دو دیدار پیگیری خواهد شد که از ساعت ۱۷:۳۰ کلرمون در خانه خود به مصاف پاری‌سن‌ژرمنی خواهد رفت که با ۱۱ امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی قرار دارد. از ساعت ۲۲:۳۰ نیز در حساس‌ترین بازی این هفته نیز موناکو در ورزشگاه سنت‌لوئیس پذیرای المپیک مارسی رفت. موناکو هم اکنون با ۱۱ امتیاز در رده چهارم قرار دارد و مارسی نیز با ۹ امتیاز در رده هشتم قرار گرفته است.

لژیونرها

در چارچوب هفته هفتم رقابت‌های لیگ اردیویسه هلند یاران جهانبخش در تیم فاینورد روتردام از ساعت ۱۸ در ورزشگاه خانگی خود به مصاف ایلگز خواهد رفت. مدافع عنوان قهرمانی هلند هم اکنون با ۱۴ امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد و ایگلز با ۱۰ امتیاز در رده ششم قرار گرفته است.

والیبال

شاگردان بهروز عطایی که هفته پیش با شکست چین در فینال موفق شدند به مدال طلایی بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو دست پیدا کنند در یک سفر طولانی و ۶۰ ساعته سرانجام به ریودوژانیرو برزیل رسیدند تا رقابت خود را برای حضور در المپیک ۲۰۲۴ پاریس با سایر حریفان آغاز کنند. از همین یوزها امشب از ساعت ۲۳:۳۰ در نخستین دیدار خود به مصاف تیم ملی آلمان خواهد رفت. این بازی به صورت زنده از شبکه سه پخش خواهد شد.

کنداکتور روز: جدال صدرنشینی رئال با مهمان ناخوانده لالیگا/ استارت یوزها در راه المپیک

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha