تبدیل وضعیت ایثارگران در دستور کار؛ بانک‌ها در پرداخت تسهیلات کوتاهی نکنند

کیش - ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر ضرورت افزایش خدمات رسانی به خانواده‌های تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بانک‌ها باید تسهیلات ارائه شده به خانواده‌ شهدا، جانبازان و ایثارگران در سرزمین اصلی را در منطقه آزاد کیش نیز ارائه کنند.

گزارش ایرنا، «رحیم سرهنگی» شامگاه روز سه شنبه در دیدار با تعدادی از جانبازان، ایثارگران و خانواده شهدا، اظهار کرد: کوتاهی بانک‌های جزیره کیش در ارائه تسهیلات مصوب سرزمین اصلی برای ایثارگران این منطقه به هیچ وجه قابل قبول نیست.

وی با تاکید بر اینکه تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در جزیره کیش باید طبق قانون سریعا در دستور کار قرار گیرد، افزود: عدم رفع مشکلات ایثارگران پذیرفتنی نیست.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش همچنین از آغاز برنامه ریزی برای صدور کارت منزلت برای کیشوندان ایثارگر خبر داد و ادامه داد: خدمات ویژه‌ای در قالب این طرح برای افراد تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران ارائه می‌شود.

وی از طرح فعالیت جانبازان و ایثارگران دغدغه مند، تحت عنوان یک تعاونی در جزیره کیش حمایت کرد.

«سرهنگی» با اشاره به مشکلات مطرح شده از سوی جانبازان و ایثارگران در این نشست، بیان کرد: برخی‌ها اینگونه القا می‌کنند که ایثارگران از شرایط خاصی بهره مند هستند، اما آنگونه که در همین جلسه می‌بینید، اکثر آنان نه تنها مستاجر هستند، بلکه حتی در بسیاری از شرایط، قائل به استفاده از امتیازات قانونی خود نبوده‌اند.

وی ادامه داد: امنیت امروز کشور را مرهون جانفشانی‌های‌ شهدا، جانبازان و ایثارگران هستیم؛ برای خدمت رسانی به این عزیزان از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم نکرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha