رستگاری فجرسپاسی شیراز در لحظات پایانی برابر نفت و گاز گچساران+فیلم

شیراز - ایرنا- تیم فجر شهید سپاسی شیراز در لحظات پایانی وقت های تلف شده نیمه دوم دروازه تیم نفت و گاز گچساران را باز کرد و به سه امتیاز شیرین دست یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا این بازی از هفته چهارم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور شامگاه دوشنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد و تیم میزبان در حالی که چهار دقیقه از ۶ دقیقه وقت های تلف شده نیمه دوم را پشت می گذاشت دروازه تیم نفت و گاز گچساران را باز کرد.

شاگردان مهدی رجب زاده که از سه بازی گذشته ۲ باخت و یک برد در کارنامه داشتند برای عقب نماندن از صدر جدول راهی به غیر از بُرد برابر حریف سخت کوش گچسارانی نداشتند.

در آنسوی میدان هم شاگردان پیروز قربانی سرمربی تیم نفت و گاز و کاپیتان اسبق استقلال تهران که موقعیت خوبی با هفت امتیاز در رده پنجم داشتند به فکر حداقل امتیاز بودند و چشم به ضد حمله داشتند که یکبار هم خطرناک ظاهر شدند.

بازی را فجریها بهتر آغاز کردند و با دادن پاس های کوتاه و یک ضرب سعی داشتند از چپ و راست روی دروازه تیم میهمان حمله کنند اما دفاع فشرده آنها به هنگام از دست دادن توپ و جمع شدن در یک سوم دفاعی کار را برای تیم فجرسخت کردند.

اولین زنگ خطر

دقیقه پنج بازی فجریها اولین زنگ خطر را روی دروازه میهمان به صدا در آوردند و ضربه سعید زارع از پشت محوطه هجده قدم نفت و گاز با واکنش عالی دروازه بان میهمان توپ را از زیر طاق به کرنر فرستاد تا میزبان به گل نرسد.

از دقیقه ۱۵ بازی به بعد فشار فجریها کمتر شد برای همین هم تیم نفت و گاز به جلو آمد و بازی متعادل کرد و توپ بیشتر در میانه میدان به گردش در آمد.

ضدحمله خطرناک میهمان

دقیقه ۳۴ بازی تیم نفت و گاز مسجد سلیمان بر روی یک ضد حمله که به سرعت توسط بازیکنان خود انجام می دادند مهاجم این تیم دست به فرار زد اما مدافع فجر راهی به جز خطا نداشت و یک کارت زرد را به جان خرید هرچند بازیکنان تیم نفت و گاز اعتقاد به اخراج بازیکن فجر داشتند اما داور به کارت زرد بسنده کرد.

در ادامه نیمه نخست هم اتفاق خاصی رخ نداد و ۲ تیم بدون گل به رختکن رفتند و این همان چیزی بود که گچسارانی ها آن را می خواستند هر چند توپ بیشتر دراختیار میزبان بود.

فجر متفاوت در نیمه دوم

در نیمه دوم تیم فجر چهره کاملا متفاوتی پیدا کرد و تیم میهمان را در زمین خود به لاک دفاعی فرو برد و در دقیقه ۵۵ بازیکنان میزبان اگر دقت بیشتری می کردند می توانستند به گل برسند اما اینگونه نشد.

دقیقه ۵۸ بازی عباس بوعذار بازیکن تیم فجردر عرض خط دفاعی تیم نفت و گاز حرکت و سپس اقدام به شوت زنی کرد که توپش با اختلاف اندک به بیرون رفت.

فجریها دست بر دار نبودند

سرمربی تیم نفت گاز که تیمش تحت فشار قرار گرفته بود در دقیقه ۶۲ دست به ۲ تعویض همزمان زد تا بازی را به تعادل بکشاند اما فجریها دست بردار نبودند.

همچنین مهدی رجب زاده سرمربی تیم فجر هم برای تقویت تیم در دقیقه ۶۷، تعداد ۲ تعویض را همزمان انجام داد تا تیمش جان دوباره بگیرد.

بازی هر چه به پایان نزدیک تر می شد این فجریها بودند که فشار خود افزایش دادند و باز هم سر مربی تیم فجر دست به تعویض تا بتواند قفل دروازه تیم میهمان را باز کند.

مدافع پیش تاخته فجر ناجی تیم

در حالی که به نظر می رسید بازی با نتیجه مساوی پایان می یابد داور بازی ۶ دقیقه وقت تلف شده را گرفت تا فجریها همچنان امیدوار باشند.

هنوز ۲ دقیقه از وقت تلف شده باقی نمانده بود که یک ضربه خطا در سمت راست زمین میهمان نصیب فجریها شد، ارسال عالی داوود رجبی به روی دروازه میهمان با ضربه سر زیبا محمد آژیر مدافع پیش تاخته فجر به قعر دروازه رفت تا ورزشگاه به وجد بیاید و لحظاتی بعد هم سوت پایان بازی به صدا در آمد و فجریها مزد بازی بهتر خود را به ویژه در نیمه دوم گرفتند، محمد آژیر گل سه امتیازی تیم فجر را درهفته دوم برابر داماش گیلان

به هم ثمر رسانده بود تا مرد ۲گله فجریها باشد.

رستگاری فجرسپاسی شیراز در لحظات پایانی برابر نفت و گاز گچساران+فیلم
بازی فجر و نفت و گاز گچساران

به گزارش ایرنا در پایان هفته چهارم تیم مس سونگون با ۱۲ امتیاز در صدر جدول ایستاد، چادر ملو اردکان یزد با ۱۰ و سایپا تهران هم با ۹ امتیاز دوم و سوم شدند.

همچنین تیم نفت و گاز با هفت امتیاز در رده هفتم و فجر هم با ۶ امتیاز در رده نهم باقی ماند.

تیم شهر راز شیراز دیگر نماینده فارس که با مساوی برابر مس شهربابک متوقف شده بود با ۶ امتیاز در رده هشتم و در همسایگی فجر قرار گرفت.

در رقابت های فوتبال دسته یک کشور جام آزادگان ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جواز حضور در لیگ برتر دوره بیست و چهارم را کسب خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha