هلدینگ های سرمایه گذاری متقاضی ساخت برج های دوقلو خرم آباد هستند

خرم آباد - ایرنا- شهردار خرم آباد گفت: هلدینگ های سرمایه گذاری زیادی متقاضی ساخت برج های دوقلو خرم آباد هستند که باید پس از تعیین تکلیف آن، بررسی های لازم برای انتخاب و توافق با یک هلدینگ توانمند به منظور فعالیت آن صورت گیرد.

"داریوش بارانی بیرانوند" روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: عملیات ساخت برج های دوقلو به عنوان یکی از مهمترین و بزرگ ترین پروژه های شهری خرم آباد سال ۹۳ در زمینی به مساحت ۱۷ هزار متر مربع و در قلب منطقه کیو به عنوان یکی از بهترین مناطق شهر خرم آباد آغاز و بنا شد که با مشارکت ۲۵ درصدی شهرداری و ۷۵ درصدی سرمایه گذار صورت پذیرد.

وی با اشاره به نارضایتی های عمومی در خصوص نوع توافق ۷۵ به ۲۵ سرمایه گذار و شهرداری، افزود: بسیاری از مردم شهر خرم آباد معتقدند منافع عمومی مردم در قدرالسهم این توافق در نظر گرفته نشده است.

شهردار خرم آباد با اشاره به توقف چندین ساله این پروژه، تصریح کرد: در نهایت، به نقطه ای رسیدیم که شرکت معین کوثر به عنوان کارفرمای طرح، رضایت دارد که از تعهد به شهرداری و ادامه ساخت برج ها منفک شود.

بارانی بیرانوند با اشاره به ایجاد مشکلاتی در نحوه اتمام قرارداد و فسخ پیمان با کارفرمای طرح، عنوان کرد: امسال مقرر شد با تعیین هیاتی از کارشناسان سه نفره (نماینده شهرداری، نماینده شرکت معین کوثر و یک کارشناس مرضی الطرفین)، سهم هریک از طرفین مشخص تا در نهایت شهرداری یا سهم خود را واگذار و یا سهم کارفرما را خریداری نماید.

هلدینگ های سرمایه گذاری متقاضی ساخت برج های دوقلو خرم آباد هستند

وی با تاکید بر لزوم حفظ منافع شهرداری به عنوان نماینده مردم در این پروژه، افزود: تاکنون جلسات متعدد کارشناسی در این زمینه برگزار شده است که پس از تعیین تکلیف نهایی با کارفرمای کنونی (شرکت معین کوثر) باید به توافق با یکی از هلدینگ های متقاضی که صلاحیت و اهلیت لازم را داشته باشد، برسیم.

به گزارش ایرنا، پروژه برج های تجاری مسکونی کیو در شمال خرم آباد در زمینی به مساحت ۱۷ هزار و ۳۰۰ متر مربع، زیربنای ۱۵۸ هزار متر مربع با هدف احداث ۳۰ طبقه به نام مرتفع ترین پروژه مسکونی لرستان با طراحی سالن اجتماعات و کنفرانس، کافی شاپ و رستوران، سالن های ورزشی، مرکز خرید و محوطه سازی کم نظیر آغاز و گفته شد با رعایت بالاترین استانداردهای ساخت و ساز در دست احداث است ، اما پس از سالها بلاتکلیفی حالا تکمیل این پروژه عمران شهری یکی از مهمترین مطالبات چندین ساله مردم مرکز لرستان شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha