۲۷ شهریور ۱۴۰۲، ۱۵:۴۰
کد خبرنگار: 754
کد خبر: 85231842
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

آیین‌نامه یکپارچه مقررات آموزشی در دوره‌های تحصیلی ابلاغ شد

تهران-ایرنا- آیین‌نامه یکپارچه مقررات آموزشی در دوره‌های تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی پس از مطالعات کارشناسی و بررسی در ۶ جلسه شورای عالی برنامه‌ریزی آموزشی، تصویب و ابلاغ شد.

به گزارش روز دوشنبه گروه علم و آموزش ایرنا از وزارت علوم، آیین‌نامه یکپارچه مقررات آموزشی در دوره‌های تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی پس از مطالعات کارشناسی و بررسی در ۶ جلسه شورای عالی برنامه‌ریزی آموزشی، در تاریخ ۲۵ تیرماه ۱۴۰۲ در جلسه ۹۶۲ شورای عالی برنامه‌ریزی آموزشی به تصویب رسید.

این آیین نامه به منظور اجرا برای دانشجویان ورودی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ به تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی اعم از دولتی و غیردولتی، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه فنی و حرفه‌ای، دانشگاه جامع علمی و کاربردی و دانشگاه پیام نور ابلاغ شد.

آیین‌نامه یکپارچه مقررات آموزشی در دوره‌های تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در ۵۴ ماده به تصویب شورای عالی برنامه‌ریزی آموزشی رسیده است که تمرکز بر ارتقای کیفیت آموزشی در راستای تحقق دانشگاه حکمت‌بنیان و تمدن‌آفرین از محورهای اصلی در تدوین این آیین‌نامه است.

در تدوین این آیین‌نامه از مشارکت شبکه نخبگانی معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، معاونان آموزشی و تحصیلات تکمیلی، روسای دانشگاه‌ها و متخصصان برجسته آموزش عالی استفاده شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha