۱۸۰۰ زائر حرم رضوی توسط ناوگان حمل‌ونقل بلوچستان جابه‌جا شدند

زاهدان- ایرنا- معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان گفت: هم‌زمان با آغاز طرح جابه‌جایی زائران حرم رضوی تا کنون، یک هزار و ۸۰۰ زائر با ۵۳ سرویس اتوبوس از طریق ناوگان حمل‌ونقل عمومی جنوب استان به مشهد مقدس اعزام شدند.

علی قبا روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: باتوجه‌به بازگشت زائران حرم رضوی از ۲۵ شهریور، ناوگان حمل‌ونقل مسافری جنوب استان با اعزام اتوبوس‌های موردنیاز، اقدامات لازم برای انتقال زائران به جنوب این استان را انجام داده است.

وی ادامه داد: پس از اجرای طرح جابه‌جایی زائران اربعین حسینی، ناوگان حمل‌ونقل عمومی مسافری جنوب استان شامل رانندگان حمل‌ونقل عمومی، مدیران عامل و دست‌اندرکاران شرکت‌ها و مؤسسات حمل‌ونقل عمومی و همکاران اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای همچنان در حال خدمت‌رسانی به زوار امام رضا (ع) هستند.

معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان افزود: مسافران می‌توانند برای دریافت بلیت برگشت با ناوگان اتوبوسی به جنوب استان نیز به وبگاه‌های شرکت‌های حمل‌ونقل مسافر به نشانی سفر ۷۲۴ و www.payaneh.ir مراجعه کنند.

وی سامانه ۱۴۱ را بهترین پل ارتباطی میان مردم و مسوولان این اداره کل عنوان کرد و گفت: رانندگان و مدیران فنی شرکت‌های مسافربری برای اطلاع از آخرین وضعیت راه‌ها و طرح مشکلات، پیشنهادها و انتقادات خود در حوزه فعالیتشان را از همین طریق با ما در میان بگذارند و همچنین کلیه کاربران جاده‌ای نیز می‌توانند برای انعکاس نظرات خود چه در حوزه راه‌ها و چه حوزه حمل‌ونقل از طریق سامانه ۱۴۱ با ما مطرح کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha