۲۴ شهریور ۱۴۰۲، ۱۳:۲۹
کد خبرنگار: 2862
کد خبر: 85229196
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

خطیب قم: مهمترین نقشه دشمن کاهش مشارکت مردم در انتخابات است

قم- ایرنا - امام جمعه قم با بیان مهمترین نقشه دشمن بی‌ثبات‌سازی و کاهش مشارکت مردم در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است گفت: هر چند برای سالگرد اغتشاش‌ها نیز برنامه‌هایی دارند، اما امسال هدف اصلی آنها انتخابات است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت‌الله سید محمد سعیدی در خطبه‌های نماز جمعه قم در مصلای قدس این شهر همچنین اظهار داشت: دولت فریبکار فرانسه از مواجه حاکمیت ایران با پدیده بی‌حجابی انتقاد کرده و آن را ضد حقوق زنان می داند.

وی در ادامه افزود: دولت فرانسه در اغتشاش‌های پاییز ۱۴۰۱ تمام قد از اغتشاش‌ها و اغتشاش‌گران هنجارشکن حمایت کرد.

خطیب قم گفت: ما می‌دانیم، که مهمترین نقشه دشمن بی‌ثبات‌سازی و کاهش مشارکت مردم در انتخابات پیش‌رو است.

آیت‌الله سعیدی اضافه کرد: هر چند برای سالگرد اغتشاش‌ها نیز برنامه‌هایی دارد، اما امسال هدف اصلی آنها انتخابات است.

امام جمعه قم تاکید کرد: باید سعی کنیم، و تلاش همه مردم عزیز ما و همه مجموعه‌ها در جهتی باشد، که مردم بتوانند اقتدار و پیروزی بزرگی را فراهم، و بار دیگر به دشمنان ثابت کنند، شما مثل همیشه هیچ غلطی نمی‌توانید بکنید.

تولیت حضرت معصومه‌(س) همچنین تصریح کرد: به کوری چشم بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران، ملت عزیز ما برای تحقق چهار توصیه رهبر معظم انقلاب برای انتخابات یعنی امنیت، مشارکت، سلامت و رقابت تمام قد به صحنه خواهند آمد.

عضو خبرگان رهبری در بخشی سخنان خاطرنشان کرد: دولت شرور و حیله‌گر فرانسه، در یک اقدام ضد حقوق بشری، پوشش اسلامی را در مدارس این کشور ممنوع کرد، این رفتار چند دولت غربی درباره حجاب و توهین به قرآن کریم، به خاطر ترس و هراسی است که از اسلام ناب محمدی‌(ص) دارند.

سعیدی بیان داشت: چون این دولت‌ها مطلع شده‌اند، سرانجام، پرچم این اسلام الهی و ناب به فضل خداوند در تمام جهان به اهتزاز درخواهد آمد، و این رژیم‌های سفاک و استعمارگر را به گور خواهد فرستاد.

امام جمعه قم در بخش پایانی سخنان بیان کرد: ده‌ها هزار تَن از برادران و خواهران در ۲ کشور مراکش و لیبی با وقوع دو حادثه هولناک زلزله و سیل کشته، مجروج و آواره شدند، مردم این کشورها نیز با صدمه‌ها و سختی‌های زیادی روبه‌رو هستند.

وی امدادرسانی به این بندگان خدا را ضروری دانست و افزود: از خداوند متعال می‌خواهیم، تسکینی بر آلام این آسیب‌دیدگان فراهم آورد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha