ایرباس ۳۵۰ نفری برای آغاز ماموریت در «کیش» نشست

کیش – ایرنا – پیگیری‌های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نتیجه داد و پرواز ایرباس شماره ۳۴۰ شرکت هواپیمایی ماهان در کیش نشست تا روزانه یک پرواز از تهران به کیش داشته باشد.

«مهدی ادیبان» سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به تلاش‌های انجام شده برای افزایش پروازها به این جزیره، اظهار کرد:‌ ایرباس ۳۴۰ شرکت هواپیمایی ماهان خواهد توانست تا در هر پرواز بیش از ۳۵۰ مسافر را جابه جا کند.

وی ادامه داد: میزان ظرفیت این هواپیمای چهار موتوره اختصاص یافته حدود سه برابر ظرفیت یک هواپیمای معمولی است و می‌تواند بخشی از مشکلات در این رابطه با جبران کند.

سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش همچنین از اختصاص یک هواپیمای MD بیزنیس بخش خصوصی برای پرواز روزانه به کیش خبرداد و افزود: در تلاشیم تا بیس پروازهای این هواپیما «کیش» باشد که قول‌های مساعد نیز داده شد.

وی اضافه کرد: این هواپیما ۷۰ صندلی دارد و کاملا بیزنیسی خواهد بود.

به گزارش ایرنا، «رحیم سرهنگی» مدیرعامل سازمان آزاد کیش، ماه گذشته مذاکرات مستقیم با مدیرعامل شرکت ماهان برای برقراری پرواز شماره ۳۴۰ داشت.

سازمان منطقه آزاد کیش در هفته گذشته نیز با تعریف مبتکرانه یک سامانه اختصاصی، بلیط پروازی مورد نیاز کیشوندان را تهیه کرد که این طرح در شبکه‌های اجتماعی مورد استقبال قرار گرفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha