روزانه حدود ۱۳۰ صندلی پروازی بین بندرعباس و مشهد وجود دارد

بندرعباس - ایرنا - معاون عملیات هوانوردی اداره‌کل فرودگاه‌های هرمزگان گفت: روزانه یک پرواز رفت و برگشت با ظرفیت حدود ۱۳۰ صندلی بین شهرهای بندرعباس و مشهد انجام می‌شود.

حمیدرضا آزادی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به اینکه ۱۳۰ صندلی پروازی برای رفت و ۱۳۰ صندلی پروازی برای برگشت در این مسیر وجود دارد، افزود: البته میزان تقاضا بیشتر از ظرفیت موجود است.

وی ادامه داد: فرودگاه بین‌المللی شهدای پرواز ۶۵۵ بندرعباس به عبارتی روزانه یک پرواز رفت و یک پرواز برگشت به مشهد دارد که توسط شرکت هواپیمایی سپهران انجام می‌شود.

معاون عملیات هوانوردی اداره‌کل فرودگاه‌های هرمزگان اشاره کرد: پیگیر افزایش تعداد پروازها در این مسیر هستیم تا بتوان به نیاز مردم پاسخ داد و مقداری از مشکلات آنان در زمینه انجام سفرها را کاست و از این موضوع هم استقبال می‌کنیم.

آزادی اشاره کرد: همزمانی با روزهای پایانی شهریورماه جاری به مناسبت‌ آیین‌های مذهبی پایان ماه صفر نیز از سویی موجب افزایش بیشتر تقاضا در مسیر بندرعباس به مشهد و برعکس شده است.

وی یادآورشد: هم‌اکنون تقاضا و نیاز پروازی مردم از فرودگاه بین‌المللی بندرعباس به مقاصد پروازی دیگر شهرهای کشور نیز به نسبت بالا بوده و در مسیرهایی همچون یزد، رشت، تبریز و کرمانشاه نیز این مساله احساس می‌شود.

۲۱۰ تا ۲۵۰ پرواز به صورت هفتگی در فرودگاه بین‌المللی شهدای پرواز ۶۵۵ بندرعباس انجام می‌شود که نیمی از آن‌ها به تهران است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha