۱۲۵ دستگاه خودرو عمومی همچنان در مرز تمرچین‌ مستقر است

ارومیه - ایرنا - مسوول قرارگاه  مرکزی حمل و نقل مرز تمرچین گفت: ۱۲۵ دستگاه ون و مینی‌بوس در مرز تمرچین مستقر و در حال خدمات حمل ونقل زائران اربعین حسینی(ع) از پارکینگ‌های معین شده به سمت پایانه مرزی و بالعکس است. 

ناصر سعیدآبادی روز چهارشنبه در ‌گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تاکید بر استمرار خدمات ناوگان حمل ونقل در مرز تمرچین اظهار کرد: به غیر از فعالیت این ۱۲۵ ناوگان، ۵۰ دستگاه مینی‌بوس نیز در محل‌های مشخص به صورت آماده باش مستقر شدند و با افزایش تردد زائران این ناوگان سریعا وارد چرخه خدمات دهی خواهند شد.

وی با اشاره‌ به ارائه خدمات مطلوب به زائران افزود: ۲ تیم پشتیبانی و نظارتی با ۲ دستگاه گشت بازرسی وظیفه رصد شبانه روزی فعالیت ناوگان مستقر را بر عهده دارند.

وی اضافه کرد: همچنین یک دستگاه مینی‌بوس به عنوان خودرو امداد فنی تخصیص و با ۲ نفر تکنسین مکانیکی به‌صورت تمام وقت به ناوگانی که دچار مشکل فنی می‌شوند، خدمات فنی رایگان ارائه می‌دهند.

مسوول قرارگاه مرکزی حمل و نقل مرز تمرچین با قدردانی از زحمات تمام رانندگان فعال عرصه حمل و نقل زائرین اربعین حسینی در مرزها ادامه داد: با توجه به آغاز پیک برگشت زائران چنانچه ناوگان مستقر فعال و آماده باش کفاف ترددها را نکند، از ناوگان آماده باش شهرهای همجوار مشخص شده به مرز تمرچین اعزام می‌شوندتا کوچکترین خللی در امر خدمات حمل ونقل پیش نیاید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha