۹ شهریور ۱۴۰۲، ۷:۳۵
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 85216295
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

اولویت‌‎‌های بودجه متناسب با نیازهای مردم برنامه ریزی شود

بوشهر-ایرنا- نماینده شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجموعه آب و فاضلاب با دست خالی کار می کنند که نیاز است در حوزه اعتبارات به خوبی دیده شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ابراهیم رضایی شامگاه چهارشنبه در آیین بهره ‎برداری از مجتمع آبرسانی بنداروز شهرستان دشتستان اظهار کرد: آب حیاتی ترین نیاز کشور است که باید در اولویت بودجه ریزی و تخصیص بودجه قرار گیرد تا از این طریق مشکلات آبرسانی کشور به حداقل برسد.

وی بیان کرد: شرکت آبفا استان بوشهر مصداق بارزی از کار جهادی است که پروژه های ارزشمندی در حوزه آبرسانی استان و بویژه شهرستان دشتستان به ثمر رسانده است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجموعه شرکت آبفا مجموعه ای پای کار هستند که در تمامی شرایط سخت و دشوار برای آبرسانی پایدار نقش آفرین شدند.

وی ادامه داد: در سه سال گذشته در شهرستان دشتستان از لحاظ کمی و کیفی اقدامات بسیار خوبی محقق شده ولی اما در این شهرستان همچنان تا رسیدن به شرایط ایده آل فاصله وجود دارد.

رضایی اظهار کرد: در این راستا از تلاش سپاه و بویژه قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) برای مشارکت در پروژه های آبرسانی شهرستان کمال قدردانی و تشکر دارم.

وی افزود: امیدواریم سایر مسائل و مطالبات بحق مردم شهرستان در حوزه آب نیز با تداوم همدلی و تلاش جهادی شرکت آبفا استاان بزودی برطرف شود.

مجتمع آبرسانی بنداروز، ۶ روستا با یک هزار و ۸۴۷ خانوار و هشت هزار و ۶۰۰ نفر جمعیت تحت پوشش قرار داده است.
این طرح در مجموع با ۴۵۰ میلیارد ریال ظرف مدت ۶ ماه احداث شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha