۳ شهریور ۱۴۰۲، ۱۷:۲۱
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 85210040
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

جشنواره رسانه‌ای "خبر خوب" ویژه هفته دولت در بوشهر فراخوان داد

بوشهر-ایرنا- مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر از دومین جشنواره رسانه ای "خبر خوب" ویژه هفته دولت در استان بوشهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، عباس مطاف روز جمعه در نشست هماهنگی جشنواره رسانه‌ای هفته دولت استان اظهار کرد: آثاری که در بازه زمانی یکم تا ۱۲ شهریور تولید شوند، در دومین جشنواره رسانه‌ای خبر خوب شرکت داده می شوند.

وی بیان کرد: خبرنگاران و عکاسان استان، از ۱۲ تا ۱۶ شهریورماه می‌توانند آثار خود را ارسال کنند و آثاری که در بازه زمانی مذکور، تولید و به دبیرخانه ارسال شده باشد، شرکت داده می شوند.

مطاف یادآور شد: از خبرنگاران، عکاسان و اهالی رسانه استان برای مشارکت در جشنواره دعوت به عمل می آید و انتظار می رود آثار خود را در زمینه خدمات و اقدامات دولت تا قبل از اتمام موعد مقرر ارسال کنند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر تصریح کرد: خبرنگاران از طریق پورتال استانداری بوشهر به آدرس ostb.ir آثار خود را ارسال کنند.

مطاف در ارتباط با نحوه ارسال در پورتال استانداری نیز بیان کرد: خبرنگاران با ورود به پورتال استانداری، خبرها و یا تصاویر و پوسترها و اینفوگرافی را برای شرکت در جشنواره، در یک فایل مجزا، ارسال کنند.

وی با اشاره به محورهای جشنواره گفت: عکس، عکس‌نوشته، اینفوگرافی، پوستر، گزارش خبری، خبر، مصاحبه تفصیلی، گفت‌وگو، یادداشت، مقاله، چندرسانه‌ای، موشن‌گرافی، تایپوگرافی و متون کوتاه مجازی از جمله محورهای جشنواره است.

مطاف یادآور شد: بیشترین آثار تولیدی، بیشترین خبر و پربازدیدترین خبر نیز از محورهای دیگر دومین جشنواره رسانه‌ای "خبر خوب" است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha