۳۱ مرداد ۱۴۰۲، ۹:۰۵
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 85206414
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

معاون استاندار بوشهر: دستگاه‌های اجرایی استان موظف به همکاری با آموزش و پرورش هستند

بوشهر- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: به عنوان یک اصل، نگاه مجموعه مدیریت استان به گونه‌ای است که همه‌ دستگاه‌های اجرایی باید آموزش و پرورش استان را یاری و حمایت کنند تا این اداره کل به خوبی در جهت تقویت بخش تعلیم و تربیت در استان بپردازد.

به گزارش ایرنا، اکبر پورات روز سه شنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی جهت تقویت زیرساخت‌های آموزش و پرورش باید همکاری کنند تا خدمات در جامعه نمایان شود.

وی افزود: کمک به تقویت و توسعه زیرساخت‌های آموزش و پرورش استان امری ضروری است و توسعه زیرساخت‌های آموزشی باید مورد توجه قرار گرفته شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: آموزش و پرورش استان برای تأمین اعتبارات و رفع نواقص و کمبودهای مدارس تا قبل از شروع سال تحصیلی اقدامات لازم را انجام دهند تا در نزدیک شدن به زمان بازگشایی مدارس، با کمبود اعتبار، امکانات و تجهیزات در مدارس مواجه نشویم.

وی بیان کرد: استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و فضای مجازی برای معرفی مربیان نمونه استان، ارائه میز خدمت در نماز جمعه، تقدیر از معلمان جانباز و ایثارگر و پیشکسوتان و بازنشستگان فرهنگی، غبارروبی و حضور در مزار معلمان شهید، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی از جمله برنامه‌هایی است که می‌تواند رویکرد و ذائقه معلمان را بهبود بخشد.

پورات یادآور شد: به عنوان یک اصل، نگاه مجموعه مدیریت استان و استاندار پرتلاش استان بوشهر به گونه‌ای است که همه‌ دستگاه‌های اجرایی باید آموزش و پرورش استان را یاری و حمایت کنند تا این اداره کل به خوبی در جهت تقویت بخش تعلیم و تربیت در استان بپردازد.

وی با اشاره به در پیش بودن هفته دولت گفت: امسال در هفته دولت در سراسر استان بوشهر یک هزار و ۱۵۹ طرح با اعتبار ۲۶۹ هزار و ۹۲۶ میلیارد تومان افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر عنوان کرد: از مجموع یک هزار و ۱۵۹ طرح افتتاحی و آغاز عملیات اجرایی در هفته دولت استان، یک هزار و ۷۶ طرح با اعتبار ۱۹ هزار و ۴۴۰ میلیارد تومان طرح عمرانی و ۸۳ طرح اقتصادی با اعتبار ۲۵۰ هزار و ۴۸۶ میلیارد تومان به انجام خواهند رسید.

پورات تاکید کرد: تمامی مدیران دستگاه های اجرایی در سطح شهرستان ها و بخش های استان حضور فعال و میدانی داشته باشند و با نشست‌های مردمی به تشریح و تبیین اقدامات و برنامه‌های دولت در استان بپردازند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha