۳۰ مرداد ۱۴۰۲، ۱۲:۱۱
کد خبر: 85205556
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

آسمان خراسان رضوی ابرناک می‌شود

۳۰ مرداد ۱۴۰۲، ۱۲:۱۱
کد خبر: 85205556
آسمان خراسان رضوی ابرناک می‌شود

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: طبق تحلیل نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی، از امروز آسمان خراسان رضوی در بیشتر نقاط به خصوص نواحی شمالی، ابرناک می‌شود.

زهرا عنایتی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: افزایش این پدیده، موجب بارش های رگباری در ارتفاعات و نواحی شمالی خراسان رضوی می‌شود که احتمال بروز رواناب در این مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

وی ادامه داد: وزش باد نیز همچنان در مناطق شرقی و جنوبی در جریان است که وقوع پدیده گرد و غبار در این مناطق و مرکز استان قابل پیش بینی است و سرخس با ۶۵ کیلومتر در ساعت بیشترین میزان وزش باد در خراسان رضوی را داشته است.

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: به لحاظ دمایی نیز نوسانات خاصی وجود نخواهد داشت و گرمای هوا همچنان میهمان استان است.

عنایتی افزود: در شبانه روز گذشته، فریمان با ۱۵ و سرخس با ۴۱ درجه سلسیوس به ترتیب خنک‌ترین و گرم‌ترین شهرستان‌های استان بوده اند و طی همین مدت کلانشهر مشهد نوسانات دمایی ۲۱ تا ۳۵ درجه را به ثبت رسانده است.

وی اضافه کرد: دمای کنونی مشهد ۳۱ درجه سلسیوس است که بنا بر تحلیل نقشه ها و مدلهای هواشناسی، دمای این کلانشهر امروز از ۳۴ درجه افزایش خواهد یافت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha