۲۱ مرداد ۱۴۰۲، ۸:۵۰
کد خبرنگار: 2778
کد خبر: 85196052
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

دستگیری اعضای گروهک تروریستی انصار الفرقان در قصرقند

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری ۲ عضو مسلح گروهک تروریستی انصار الفرقان در پی شهادت و مجروحیت بسیجیان شهرستان قصرقند در کمتر از چند ساعت با رصد اطلاعاتی دقیق ماموران پلیس خبر داد. 

سردار دوستعلی جلیلیان روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: در پی شهادت و مجروحیت بسیجیان شهرستان قصرقند با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی مشخص شد ۲ عضو از گروهک تروریستی انصار الفرقان در مسیر شهرستان قصرقند به تلنگ با ۲ خودرو درحال تردد هستند.

وی تصریح کرد: در ادامه پس از رصد لحظه به لحظه‌ای اقدامات و تحرکات این افراد، سرانجام پس از شناسایی و با اشراف دقیق اطلاعاتی طی یک عملیات منسجم و هماهنگ، افراد منافق دستگیر می شوند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد این افراد که دارای تابعیت ایرانی هستند با یک برنامه ریزی هدفمند عصر روز گذشته در این منطقه اقدام به شهادت و مجروحیت بسیجیان شهرستان قصرقند برای گروهک تروریستی انصار الفرقان به همراهی ۲نفر دیگر کرده‌اند.

وی با اشاره به توقیف خودروهای آنان و معرفی به مراجع قضایی تصریح کرد: با توجه به سرنخ‌های بدست آمده دستگیری اعضای دیگر این گروهک تروریستی در دستور کار ماموران پلیس قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha