۱۹ مرداد ۱۴۰۲، ۱۱:۴۰
کد خبرنگار: 2748
کد خبر: 85194930
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

ایمن سازی مسیرهای تردد زائران اربعین در لرستان آغاز شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: ایمن سازی و به روزرسانی مسیرهای تردد زائران اربعین حسینی در استان آغاز شده است و تا ۲۵ شهریور ادامه دارد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان، مرتضی شیروانی روز پنجشنبه اظهار داشت: طرح جابجایی زائران اربعین حسینی از۲۰ مرداد تا ۲۵ شهریورماه ادامه دارد و در این مدت ایمن و استانداردسازی مسیرها به روز رسانی می شود.

وی با بیان اینکه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان با بسیج همه امکانات نسبت به ایمن سازی مسیرهای منتهی به مرز مهران اقدام کرده است افزود: نصب ۲۰ کیلومترنیوجرسی، ۵۰۰ کیلومترخط کشی، یکهزار و ۵۰۰ عدد استوانه وسرعتکاه، به روزرسانی سیستم روشنایی ۱۴۱ کیلومتر جاده و انجام شیار عرضی وطولی ۵۰کیلومتر در محورها از جمله اقدامات مهم در این راستا می باشد.

شیروانی بیان کرد: فعال نمودن پیمانکاران حوزه ایمنی، لکه گیری و خط کشی، نصب علائم، فعالیت تیم های راه و ترابری، تعامل شهرستان ها در بکارگیری ماشین آلات راهداری، همکاری با سایر دستگاه های خدمت رسان در تامین زیرساخت ها، نگهداری مطلوب ماشین آلات به عنوان سرمایه سازمان و ساماندهی نیروی انسانی به منظور پشتیبانی مطلوب از تیم های اعزامی به مرز مهران نیز در این مدت انجام می شود.

به گفته وی مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای لرستان از نظر سیستمی و منابع انسانی برای پشتیبانی و رصد لحظه ای محورها آمادگی کامل دارد.

طول راه های لرستان هشت هزار کیلومتر است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha