۱۵ مرداد ۱۴۰۲، ۱۰:۵۰
کد خبرنگار: 3090
کد خبر: 85189866
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

اعتبارات عمرانی کبودرآهنگ ۴۱ درصد افزایش یافت

۱۵ مرداد ۱۴۰۲، ۱۰:۵۰
کد خبر: 85189866
اعتبارات عمرانی کبودرآهنگ ۴۱ درصد افزایش یافت

همدان-ایرنا- فرماندار شهرستان کبودرآهنگ گفت: اعتبارات عمرانی این شهرستان برای سال جاری یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال است که نسبت به سال گذشته ۴۱ درصد افزایش داشته است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، "مسلم غلامی" روز یکشنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی کبودرآهنگ اظهار داشت: این اعتبار از محل تملک دارایی های سرمایه ای از سه محل استانی، توازن و نفت و گاز است که برای احداث و تکمیل ۱۹۷ طرح عمرانی این شهرستان هزینه می شود.

وی اضافه کرد: هشت هزار و ۷۸۰ میلیارد ریال اعتبار در سفر رئیس جمهور به استان همدان در مرداد سال گذشته برای این شهرستان مصوب شد که تا به امروز از محل این اعتبارات در حوزه های مختلف پروژه های نیمه کاره تکمیل شده است.

فرماندار کبودرآهنگ گفت: از مجموع هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار عمرانی این شهرستان در سال جاری ۳۹۹ میلیارد ریال از محل تملک استانی، ۹۱۶ میلیارد ریال از محل نفت و گاز، ۱۵۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل سایر مناطق استان و ۱۹۷ میلیارد ریال از محل متوازن است.

غلامی افزود: ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیز در اختیار نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی است که باید با مصوب در کمیته برنامه ریزی توزیع شود.

وی ادامه داد: نیازهای شهرستان سنجیده شده و با اولویت بندی بیشترین سهم بودجه به بخش های آب و فاضلاب، راه ها، بهداشت و درمان، اقتصادی و صنعتی اختصاص یافته است.

فرماندار کبودرآهنگ تاکید کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان با جدیت پیگیر جذب اعتبارات طرح‌های مصوب کمیته برنامه‌ریزی باشند.

غلامی افزود: در توزیع اعتبارات تلاش شده اعتبارات در مسیر محرومیت زدایی، توجه به زیرساخت ها، تکمیل پروژه های نیمه تمام و اولویت های اساسی شهرستان اختصاص یابد.

وی ادامه داد: "قلی آباد" یکی از مناطق گردشگری این شهرستان است که باید راه دسترسی به این منطقه از کبودرآهنگ برای استفاده شهروندان بازسازی شود.

در راستای توزیع اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای در حوزه های مختلف زیر ساختی و عمرانی جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان به ریاست فرماندار شهرستان کبودرآهنگ و با حضور "فتح الله توسلی" نماینده مردم شهرستان های کبودرآهنگ و بهار در مجلس شورای اسلامی و سایر اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

شهرستان کبودرآهنگ با ۱۴۰ هزار نفر جمعیت، سه بخش، سه شهرستان و ۱۲۷ روستا، ۱۹ درصد مساحت استان همدان را تشکیل داده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha