۱۴ مرداد ۱۴۰۲، ۱۰:۳۰
کد خبرنگار: 5253
کد خبر: 85189398
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

اعضای هیأت مرکزی انتخابات شورای وحدت تعیین شدند

۱۴ مرداد ۱۴۰۲، ۱۰:۳۰
کد خبر: 85189398
اعضای هیأت مرکزی انتخابات شورای وحدت تعیین شدند

تهران- ایرنا- اعضای هیأت مرکزی انتخابات شورای وحدت در نشست شورای وحدت اصولگرایان انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، نشست شورای وحدت اصولگرایان به ریاست حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با حضور اعضای هیأت عالی و معاونان امور استان‌های شورای وحدت برگزار شد.

در ابتدای نشست حسین‌ الله‌کرم، متین منتظمی و محمدی نوری گزارش کارگروه مطالعاتی درباره گفتمان و شعار انتخابات و سند راهبردی انتخاباتی شورای وحدت را ارائه کردند.

همچنین ساماندهی هسته‌های ۳۰ نفره پزشکان و رزمندگان در جلسه مطرح و با انتخاب مسؤلان امور اجرایی در دستور کار قرار گرفت.

هیأت عالی شورای وحدت با استقبال از بیانات رهبر انقلاب درباره انتخابات اسفندماه مجلس شورای اسلامی بر ثبت‌نام اعضا و حامیان شورای وحدت در تهران ‌و سراسر کشور که واجد شرایط لازم برای نمایندگی هستند، تأکید کرد و شورای وحدت هر استان‌ مسئول پیگیری این مصوبه شد.

محمدجواد جلالی عضو هیأت عالی، گزارشی از طراحی پایگاه‌های خبری و تشکیلاتی شورای وحدت ارائه و تاکید کرد: سایت خبری برای عموم و سایت تشکیلاتی برای اعضا و حامیان شورای وحدت طراحی شده است که با تأیید هیات عالی از این پایگاه‌ها رونمایی شد.

تعیین هیأت مرکزی انتخابات شورای وحدت نیز در این جلسه انجام شد و حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی، اسدالله بادامچیان، محمدرضا باهنر، شهاب‌الدین صدر، لاله افتخاری، نیره قوی، حجت‌الاسلام محمدجواد جلالی، متین منتظمی و منوچهر متکی با رأی حاضران به‌عنوان هیأت مرکزی انتخابات شورای وحدت انتخاب شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha