مذاکره آبی‌ها با مدافع جنجالی، غیر قانونی است!

تهران- ایرنا- باشگاه استقلال در شرایطی به عارف غلامی پیشنهاد ۱۸ میلیاردی (۱۵ میلیارد پایه، دو میلیارد قهرمانی در لیگ برتر+یک میلیارد قهرمانی در جام حذفی) را ارائه کرد که این مدافع به واسطه عقد قرارداد با باشگاه خارجی(به گفته خودش)، حق مذاکره با باشگاه دیگری نخواهد داشت وگرنه در صورت شکایت به فیفا با محرومیت روبه‌رو خواهد شد.

به گزارش عصر ایرنا، عارف غلامی که نامش در فهرست اولیه جواد نکونام قرار نداشت به دلیل کمبود بازیکن در خط دفاع این شانس را پیدا کرد تا دوباره مورد توجه کادر فنی جدید آبی‌ها قرار بگیرد.

غلامی یکی از بازیکنان پرحاشیه استقلال در فصل نقل و انتقالات بود. مدافع استقلال که فصل گذشته عملکرد ضعیفی داشت، نامش در فهرست مازاد قرار گرفت و جواد نکونام اعلام کرد به این بازیکن نیازی ندارد. سرمربی استقلال قصد داشت سامان فلاح را جایگزین این بازیکن کند اما باشگاه در جذب وی ناکام بود تا استقلال در خط دفاع با کمبود نفرات مواجه شود.

نکونام که در خط دفاع نتوانست نفرات مورد نظرش را جذب کند با توصیه دستیارانش از مواضع خود نسبت به عارف غلامی کوتاه آمد. بر این اساس، عارف غلامی و مدیر برنامه‌هایش جلسه‌ای را با مدیران باشگاه استقلال برگزار کردند؛ جلسه‌ای که چند ساعت به طول انجامید.

در این جلسه و گفت‌وگوهایی که پس از آن انجام شد، باشگاه استقلال پیشنهاد نهایی خود را روی میز گذاشت.

همانطور که پیش از این نوشتیم باشگاه استقلال به عارف غلامی پیشنهاد ۱۵ میلیارد تومان قرارداد پایه به همراه ۲ میلیارد تومان پاداش قهرمانی در لیگ برتر و ۱ میلیارد تومان پاداش قهرمانی در جام حذفی را داد.

باشگاه استقلال آپشن‌های قرارداد عجیب غریبی که در مدیریت‌های قبلی با غلامی بسته شده بود را حذف کرد. حق امضا ۴ میلیاردی، مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به عنوان حق مسکن، رضایت ۴ میلیاردی مدیرعامل، دعوت به تیم ملی، حضور در هر بازی لیگ برتر، حضور بازیکن در ۵۰ درصد کل بازی‌های رسمی، از این قرارداد حذف شد تا ناراحتی مدافع استقلال را به همراه داشته باشد.

عارف غلامی امروز ادعای عجیبی را مطرح کرد، او در صفحه مجازی خود ادعا کرده با یک باشگاه خارجی قراراد بسته است. اگر این ماجرا حقیقت داشته باشد، پس باشگاه استقلال دیگر حق مذاکره با وی را نخواهد داشت.

طبق قوانین بین‌المللی، استقلال بدون اجازه از باشگاه تحت قرارداد غلامی دیگر نمی‌تواند با این بازیکن مذاکره کند وگرنه با جریمه‌های سنگین و شکایت مواجه خواهد شد مگر اینکه غلامی اسنادی را ارائه دهد که حق مذاکره با استقلال و یا تیم دیگری را داشته باشد!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha