۲۳ تیر ۱۴۰۲، ۱۷:۳۳
کد خبرنگار: 3090
کد خبر: 85169543
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

بیش از چهار هزار مجوز کسب و کار در همدان صادر شد

همدان-ایرنا- معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری همدان گفت: ۱۲ هزار مجوز  کسب و کار از اوایل سال جاری تاکنون در سطح استان صادر شده که سهم شهرستان همدان چهار هزار و ۵۰۰ مجوز است و رتبه اول در بین همه شهرستان ها را داریم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، اسدالله ربانی مهر روز جمعه در جشنواره برداشت عسل شکوفه های الوند در جمع تولیدکنندگان عسل اظهار داشت: برگزاری این نمایشگاه و جشنواره کمک بزرگی به توسعه و تولید عسل است و دولت از ظرفیت بخش خصوصی در برگزاری این رویدادها کمک می گیرد.

وی ادامه داد: خوشبختانه مردم به سوی راه اندازی کسب وکارها و ایجاد واحد تولیدی روی آوردند و این استقبال مردم نشانه توسعه واحدهای تولیدی است.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری همدان گفت: دولت با تسهیل دریافت مجوزها، ارائه تسهیلات اشتغالزایی از طریق بانکها به دنبال توسعه واحدهای تولیدی است و در ۶ ماه اخیر اقدامات اثربخشی در جهت حمایت از واحدهای تولیدی انجام شده است.

ربانی مهر با قدردانی از آقای کلوندی و جهاد کشاورزی شهرستان در برگزاری این جشنواره گفت: ایران بعد از چین و ترکیه سومین تولید کننده عسل در دنیا است و امروز عسل ایران در دنیا یک برند شناخته شده است.

وی با تاکید بر اینکه در حوزه برندسازی باید بیشتر تلاش شود ابراز امیدواری کرد که عسل ایران با نام و برند داخلی در بازارهای جهانی عرضه شود.

سالانه حدود سه هزار تن عسل در استان همدان تولید می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha