بهره‌مندی ۱۳۰۰ روستای مازندران از آب شرب پایدار در دستور کار است

ساری- ایرنا- استاندار مازندران گفت: با قراردادی که با مجموعه قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) سپاه پاسداران انجام شد ۱۳۰۰ روستای استان از نعمت آب شرب سالم و پایدار در سال جاری بهره‌مند خواهد شد.

به گزارش ایرنا ، سید محمود حسینی‌پور استاندار مازندران سه شنبه در مراسم کلنگ زنی خط دوم جریان مدول اول تصفیه خانه فاضلاب بابل و امیرکلا بیان کرد: دولت مردمی سیزدهم با بکارگیری تمام ظرفیت‌های موجود شهرهای مازندران را به کارگاه‌ عمران و آبادانی تبدیل کرد و زیرساخت‌های استان در بخش های مختلف در حال ارتقا است.

وی ادامه داد: در حال حاضر توسعه زیرساخت‌های مازندران باید برای جمعیت ۱۰ میلیون نفری مهیا شود.

نماینده عالی دولت در مازندران بیان کرد: با حمایت دولت سیزدهم، اقدامات خوبی در بخش آب و فاضلاب استان در حال انجام است که این امر بخشی از عقب ماندگی گذشته را جبران خواهد کرد.

بهره‌مندی یک هزار و ۳۰۰ روستای مازندران از آب شرب پایدار در دستور کار است

حسینی پور افزود: در دنیای امروز آب و فاضلاب به عنوان یک شاخصه توسعه مطرح می‌باشد که ما از این مهم غافل نیستیم و در این مسیر حرکت می‌کنیم.

وی تصریح کرد: بابل به عنوان یک شهرستان اثرگذار در مازندران در حوزه فاضلاب عقب ماندگی دارد که اجرای فاز دوم فاضلاب این شهرستان برای جبران این عقب ماندگی است.

نماینده عالی دولت در مازندران گفت: توسعه شبکه فاضلاب ضمن اینکه سلامتی را برای مردم به ارمغان می‌آورد، ایجاد آرامش برای شهروندان خواهد کرد.

اتحاد، رمز موفقیت

حسینی پور بیان کرد: در حال حاضر برای توسعه و پیشرفت نیاز به اتحاد و همدلی داریم و این روحیه باید در تمام شهرها جاری باشد.

وی افزود: در حال حاضر تعامل و همدلی که بین دستگاه های اجرایی مازندران برقرار است، ستودنی می باشد و حفظ این روحیه رمز موفقیت ما خواهد بود.

بهره‌مندی یک هزار و ۳۰۰ روستای مازندران از آب شرب پایدار در دستور کار است

خط دوم جریان اول تصفیه خانه فاضلاب بابل و امیرکلا که عصر امروز کلنگ زنی شد ۱۸ هزار و ۸۰۰ متر مکعب در شبانه روز ظرفیت دارد و به ۱۰۰ هزار نفر خدمت رسانی خواهد شد.

عملیات اجرایی این طرح با اعتبار ۷۸۹ میلیارد تومان کلنگ زنی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha