۱۳ تیر ۱۴۰۲، ۱۴:۴۴
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 85159858
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار بوشهر: مدیران کم‌کار عزل می‌شوند

۱۳ تیر ۱۴۰۲، ۱۴:۴۴
کد خبر: 85159858
استاندار بوشهر: مدیران کم‌کار عزل می‌شوند

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: مدیر بی عرضه کسی است که نتواند منابع را جذب کند و بی عرضه تر از آن کسی است که نتواند منابع جذب شده را درست مصرف کند، لذا از مدیران شایسته در جذب اعتبارات تقدیر خواهیم کرد و مدیرانی که کم کاری کنند عزل می‌شوند.

به گزارش ایرنا، احمد محمدی زاده روز سه‌شنبه در دیدار با آیت‌الله سید هاشم حسینی‌بوشهری نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری، اظهار کرد: کسانی که به دنبال آسیب به نظام جمهوری اسلامی بودند در برابر مردم ایران اسلامی تحقیر شدند و امروز در بدترین شرایط قرار گرفته اند.

وی افزود: هر چند گام‌هایی برای بهبود معیشت مردم برداشته شده اما آن را کافی نمی‌دانیم و تلاش می‌کنیم وضعیت معیشت مردم مطلوب شود.

استاندار بوشهر از ابلاغ بخشی از مصوبات سفر دوم رئیس جمهور به استان خبر داد و تصریح کرد: با جدیت به دنبال ابلاغ مابقی مصوبات هستیم.

محمدی‌زاده با اشاره به اینکه نعمت‌های دریا فراوان است، تصریح کرد: دریا در جهان نقش اساسی و گسترده‌ای در اقتصاد دارد و باید سعی کرد از ظرفیت‌های حوزه پرورش ماهی، میگو و تولید جلبک در استان بهره برد.

استاندار بوشهر تمرکز بر روی اقتصاد دریاپایه و دریامحور را یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی استان دانست و گفت: ایجاد شهرهای جدید ساحلی و انتقال جمعیت به سمت حاشیه دریا می‌تواند در توسعه و درآمدزایی نقش موثری داشته باشد.

وی با اشاره به موفقیت استان در کنترل پدیده طلاق و افزایش ازدواج، عنوان کرد: بر اساس آمارهای منتشر شده از مبادی رسمی، ازدواج در سه ماه اول امسال نسبت به سال قبل ۲۰ درصد افزایش و طلاق با کاهش ۳۰ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته در این استان اتفاق افتاده است.

محمدی زاده ادامه داد: در ۱۳ خرداد امسال مصوب شد که در تمام شهرستان‌های استان بوشهر زمین به واجدان شرایط بر اساس قانون جوانی جمعیت واگذار شودـ

استاندار بوشهر اضافه کرد: از تاریخ ۷ تا ۱۷ تیر ماه هر شب در یکی از شهرستان‌ها مراسم واگذاری زمین به همراه جشن ازدواج آسان برگزار می شود.

وی از واگذاری ۹۶ قطعه زمین به جوانان واجد شرایط جزیره شمالی خبر داد و گفت: استان بوشهر در سال گذشته رتبه سوم اشتغال کشور را کسب کرد که در سه ماه امسال در رتبه اول قرار دارد.

محمدی زاده با اشاره به اینکه امسال برای اولین بار یک هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار عمرانی برای دستگاه های مختلف مصوب شد، گفت: تاکنون ۸۰۰ میلیارد تومان این اعتبار جذب شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha