۱۲ تیر ۱۴۰۲، ۱۸:۵۵
کد خبرنگار: 3005
کد خبر: 85158954
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

ورود تجهیزات جدید نظامی رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین

تهران- ایرنا- ارتش رزیم صهیونیستی نیرو و تجهیزات جدیدی را برای مقابله با مبارزان فلسطینی وارد اردوگاه جنین کرد.

به گزارش ایرنا از شبکه المیادین، نظامیان صهیونیست شماری از فلسطینیان را در مسجد «الانصار» در اردوگاه جنین محاصره کرده اند.

گردان جنین از زیرمجموعه های گردان های «القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد که مبارزان فلسطینی درحال مقابله با نظامیان اشغالگر در محله «الجابریات» و منطقه «کفرذان» جنین هستند.

گردان های مجاهدین شاخه نظامی جنبش مجاهدین نیز اعلام که نیروهای این گردان توانسته اند با یک بمب، یک خودرو نظامی رژیم صهیونیستی را در میدان «یحیی عیاش» جنین از کار بیاندازند.

گردان های الاقصی شاخه نظامی جنبش فتح نیز از درگیری سنگین و شدید نیروهای خود با اشغالگران صهیونیست در میدان «الحصان» شهر جنین خبر داد.

وزارت بهداشت فلسطین هم اعلام کرد که نظامیان رژیم صهیونیستی با شلیک به پنجره های بیمارستان «الامل» در جنین، زندگی بیماران و کادر پزشکی را به خطر انداخته اند.

براساس اعلام رسانه های فلسطینی، نیروهای اشغالگر از امدادرسانی به زخمی ها جلوگیری می کنند و اجازه ندادند یک بانوی فلسطینی باردار به بیمارستان منتقل شود.

براساس اعلام شبکه المیادین، درگیری ها به شدت در جنین میان مبارزان فلسطینی و نظامیان صهیونیست در جریان است و موشکباران و بمباران هوایی منازل شهروندان ادامه دارد.

از شب گذشته پهپادهای رژیم صهیونیستی به خانه های شهروندان فلسطینی و مساجد در شهر جنین و اردوگاه این شهر حمله کردند. همچنین نظامیان صهیونیست از چند محور به این شهر یورش بردند که با مقاومت شدید مبارزان فلسطینی مواجه شدند.

منابع خبری پیش از این گزارش دادند که حمله کنونی ارتش رژیم صهیونیستی به شهر و اردوگاه جنین در کرانه باختری رود اردن با چراغ سبز آمریکا صورت گرفته است.

وزارت بهداشت فلسطین در جدیدترین آمار خود از افزایش شمار شهدای فلسطینی در جریان یورش هوایی و زمینی ارتش رژیم صهیونیستی به شهر اردوگاه جنین در کرانه باختری رود اردن به هشت شهید و ۵۰ زخمی خبر داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha