۱۲ تیر ۱۴۰۲، ۲:۱۹
کد خبر: 85158055
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

انفجار بمب‌های دست‌ساز پایتخت آمریکا را به لرزه درآورد

تهران- ایرنا- انفجار بمب‌های دست‌ساز در ساعات آغازین روز یکشنبه به وقت محلی سه منطقه واشنگتن را به فاصله ۱۵ دقیقه از هم به لرزه درآورد.

به گزارش ایرنا به نقل از نیویورک پست، مقامات پلیس پایتخت آمریکا اعلام کردند که اوایل امروز یکشنبه (به وقت محلی) از وسایل انفجاری دست‌ساز و یک کوکتل مولوتوف برای حمله به سه شرکت تجاری واشنگتن استفاده شد که مظنون هنوز متواری است.

به گفته پلیس واشنگتن اولین انفجار حدود ساعت ۴:۳۰ دقیقه صبح یکشنبه در نزدیکی یک دستگاه خودپرداز بانک «توریست» به وقوع پیوست.

پلیس واشنگتن افزود: ۶ دقیقه بعد، یک بمب دست‌ساز دیگر در مقابل یک فروشگاه «نایک» منفجر شد.

انفجار بمب‌های دست‌ساز پایتخت آمریکا را به لرزه درآورد

به گفته پلیس واشنگتن فرد مظنون در ساعت ۴:۴۵ دقیقه صبح، در مقابل فروشگاه «سِیف وِی» حاضر شده و یک شیء شبیه کوکتل مولوتوف را به سمت پنجره این فروشگاه پرتاب کرد.

مقامات پلیس پایتخت آمریکا با اشاره به اینکه هیچ‌کس در ساعات اولیه صبح در محل کسب‌وکارهایی که هدف قرار گرفته وجود نداشته و آسیبی ندیده است، خاطرنشان کرد: مظنون به احتمال زیاد به جای هدف قرار دادن مردم، قصد داشته به خود مشاغل آسیب برساند.

مقامات آمریکا هنوز اطلاعات بیشتری در مورد مظنون یا انگیزه احتمالی منتشر نکرده‌اند اما برای هر کسی که اطلاعاتی را ارائه دهد که منجر به دستگیری و محکومیت وی شود، تا ۲۰ هزار دلار جایزه تعیین کرده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha