۳ تیر ۱۴۰۲، ۱۷:۱۹
کد خبرنگار: 2660
کد خبر: 85149987
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

عملیات اجرایی ۲ پروژه عمرانی در زندان‌های اهواز آغاز شد

اهواز - ایرنا - عملیات اجرایی ۲ پروژه عمرانی و زیربنایی در زندان‌های اهواز شنبه در سومین روز از هفته قوه قضاییه با حضور رییس کل دادگستری خوزستان ، دادستان عمومی و انقلاب اهواز و شماری از مسئولان فرهنگی استان آغاز شد.

به گزارش روز شنبه ایرنا مدیرکل زندان‌های خوزستان در آیین شروع عملیات اجرایی این ۲ پروژه گفت: پروژه اندرزگاه ، اشتغال و حرفه‌آموزی در زندان سپیدار اهواز با اعتباری بالغ بر ۱۸۵میلیارد ریال در زمینی به مساحت یک هزار و ۲۰۰ متر مربع است.

وی گفت: این پروژه که نقش مهمی در بسترسازی اشتغال مددجویان فاقد مهارت دارد زمینه را برای بازاجتماعی و بازگشت آنان به جامعه با برخورداری از حرفه مناسب و کسب درآمد فراهم خواهد کرد.

غلامرضا روشان افزود: حدود ۱۴درصد کل مددجویان استان خوزستان هم اکنون در حال حرفه‌آموزی و اشتغال در زندان‌ها استان هستند که با بهره‌برداری از این پروژه در یک سال آینده ، امکان توسعه اشتغال زایی در فضاهای ندامتگاه‌ها مهیا می‌شود.

شروع عملیات کریدور متمرکزکننده زندان مرکزی و سوله فرهنگی ورزشی آن با اعتباری بالغ بر ۶۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و سازمان زندان ها و اقدامات تامینی تربیتی کشور از دیگر پروژه زیربنایی بود که کلنگ آن به زمین زده شد.

روشان در این آیین گفت: این پروژه طبق برنامه تا پایان سال جاری آماده بهره‌برداری خواهد شد.

سه‌شنبه هفته گذشته نیز ۴۵ پروژه زیربنایی ، عمرانی ، بهداشت و درمان و بخش های رفاهی در زندان‌های اهواز ، شوشتر ، آبادان ، مسجدسلیمان ، ماهشهر و دزفول به بهره برداری رسید تا سطح بهره‌مندی مددجویان از امکانات رفاهی افزایش یابد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha